Hotel Akassia Swiss Inn Resort

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Cestujete s malým dítětem a chcete, aby se mohlo bezpečně koupat v klidném moři s mělkým, písčitým dnem? Přesně takové moře najdete u hotelu Akassia Swiss Inn Resort.

Koupání i pro nejmenší

Máte radost, že se vaši potomci bezpečně vykoupou, ale vy byste rádi zkusili něco víc? Potom využijte služby zdejšího potápěčského centra, které pořádá kurzy pro zkušené i pro začátečníky.


Poloha

Velkolepý hotel Calimera Akassia leží v oblasti Marsa Alam, přímo u krásné písčité pláže asi 27 km od rybářského městečka El Quseir a 40 km severně od mezinárodního letiště Marsa Alam. Do El Quseiru se dostanete několikrát týdně díky placené hotelové dopravě.

Kde se Hotel Akassia Swiss Inn Resort nachází?

Hotel Akassia Swiss Inn Resort leží v Egyptě v Marsa Alam.

Vybavení

Prostorný komplex hotelu Calimera Akassia tvoří několik budov rozmístěných v příjemné zahradě. V areálu najdete bazény s aquaparkem, recepci, směnárnu, bankomat, jednu hlavní restauraci a 3 specializované (mezinárodní, egyptskou a gril restauraci), hospůdku se šipkami a biliárem, lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži, disko bar, obchody, beduínský stan s vodními dýmkami, lékařskou ordinaci a lékárnu. Venkovní sladkovodní bazény (jsou tu i části pro děti a jeden bazén s mořskými vlnami) vám poskytnou vítané osvěžení v letních vedrech. U bazénu můžete využít sprchy, slunečníky, lehátka i osušky. Profesionální sportovci a závodní plavci určitě uvítají přítomnost olympijského bazénu, ve kterém mohou trénovat i v průběhu celé zimy. Pokud jde o internet, připojení v počítačovém koutku můžete využívat zdarma, wi-fi na pokojích je za poplatek.

Pokoje

Pro pobyt v Calimera Akassii si můžete vybrat jeden z nabízených typů pokojů - standardní, rodinný (2 ložnice), s výhledem na moře nebo pro handicapované klienty. V pokojích najdete veškeré vybavení potřebné pro příjemnou dovolenou: vlastní koupelnu s wc, satelitní televizi, klimatizaci, telefon, trezor a minibar (za poplatek s nápoji). K dispozici máte také vlastní balkon nebo terasu pro relaxaci na čerstvém vzduchu.

Pláž

K hotelu patří 500 metrů dlouhá pláž, pokrytá zlatým pískem, na které najdete bar, sprchy, toalety, lehátka, slunečníky, osušky a podložky. Na rozdíl od řady jiných pláží v blízkém okolí má tato vhodný vstup do moře i pro děti - jeho povrch tvoří písek. Moře tu tvoří přírodní bazén s písečným vstupem, který je ohraničený korálem. Plavci mají přístup do moře umožněný i přes molo.

Aktivity

V hotelu Calimera Akassia si užijete jak odpočinek, tak sport a cestování - záleží jen na tom, čemu dáváte přednost. Můžete si tu vyzkoušet pouštní safari, zúčastnit se exkurze do Luxoru, dopřát si jízdu na koních a velbloudech, pobavit se na nočních show, při plážových hrách nebo na čtyřkolkách. Relaxovat můžete v bazénech, na masážích, ve vířivce, na kosmetice nebo v kadeřnictví, trochu pohybu si dopřejete při tenise (klasickém i stolním), aerobiku, plážovém volejbale a fotbale, šipkách nebo fitness cvičení. K hotelu patří také potápěčské centrum, které pořádá kurzy i pro začátečníky. Večer se pro vás chystá živý zpěv, disko, orientální show a spousta pití.

Jídlo

Během pobytu v hotelu Calimera Akassia rozhodně nebudete trpět hlady. Díky all inclusive dovolené si tu dopřejete snídani, pozdní snídani, oběd, odpolední kávu/čaj se zákuskem, zmrzlinu, večeři i pozdní večeři (hlavní jídla jsou formou bufetu). Navíc máte jednou za pobyt možnost zdarma povečeřet v orientální restauraci a za poplatek v restauraci s mezinárodní kuchyní. Od 10:00 do 24:00 můžete vypít tolik rozlévaných alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby, kolik dokážete.