Hotel Lilly Land Resort

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Pokud vyrážíte na dovolenou s dětmi, určitě se snažíte vybírat hotel tak, aby se v něm co nejlépe zabavily. Pestrý aquapark v hotelu Lillyland Resort se jim postará o zábavu na celý pobyt.

Vodní ráj pro děti

Zatímco si dětí hrají na skluzavkách a ve vodním hradu, mohou si dospělí užít skvělou péči v hotelovém wellness centru nebo při lekcích potápění.


Poloha

Příjemný hotel Lillyland Beach Club s úchvatným aquparkem, který si vaše děti okamžitě zamilují, se nachází na jihu Hurghady, asi 12 km od centra a 15 km od letiště. Přímo u hotelu leží nádherná pláž, dlouhá téměř 600 metrů.

Kde se Hotel Lilly Land Resort nachází?

Hotel Lilly Land Resort leží v Egyptě v Hurghadě.

Vybavení

Přímo ve vstupní hale najdete recepci se směnárnou a bankomatem, abyste nemuseli pro peníze do města. Ke stravování slouží hlavní restaurace a 4 restaurace a la carte (jednou za pobyt se tu můžete najíst zdarma). Pití dostanete v jednom ze dvou barů nebo ve stylové maurské kavárně. Nákupy si můžete zařídit v obchodech se suvenýry, kde seženete tradiční egyptské drobnosti. O děti se vám postarají v dětském koutku, vy si zatím můžete užít v jednom ze tří venkovních bazénů (jeden z nich s krásným aquaparkem), ve SPA centru nebo v internetovém koutku (za poplatek).

Pokoje

Standardní pokoje hotelu Lillyland Beach Club & Aquapark nabízejí svým návštěvníkům pohodlné dvoulůžkové postele s možností jedné přistýlky pro dítě. Knihu nebo kávu si můžete vychutnat na pohovce nebo vlastní terase či balkonu. Součástí pokojového vybavení je ručně ovladatelná klimatizace, telefon, satelitní televize, minilednička a trezor. Navíc máte svou vlastní koupelnu s vanou, záchodem a fénem na vlasy.

Pláž

Vyhlášená pláž Lillyland Beach je více než půl kilometru dlouhá, písčitá, s korálovým podložím a přímo u hotelu má navíc pozvolný vstup do moře, ve kterém se báječně šnorchluje a potápí. Na pláži najdete bar a malou marinu, k dispozici je vám také ručníkový servis. Zdarma můžete využívat lehátka a slunečníky.

Aktivity

V hotelu Lillyland Beach si užijete spoustu vodních radovánek a míčových sportů. Máte tu vybavení a prostor na tenis, fotbal, volejbal i basketbal, vodní pólo, stolní tenis nebo třeba biliár. Kromě toho se s partnerem či dětmi skvěle pobavíte u šipek, aerobiku, vodních sportů nebo denních i večerních animačních programů. Přes den si můžete zajít do SPA či do jacuzzi, využít služby potápěčského centra nebo si domluvit hotelový shuttle bus do městského centra, večer si užijete letní rytmy a skvělé pití na zdejší diskotéce. Pro děti tu je dětský bazén se skluzavkami, hřiště a dětský klub.

Jídlo

K all inclusive jídelníčku patří snídaně, obědy a večeře formou bufetu, které si užijete v hlavní restauraci, noční občerstvení i malé svačinky během dne. Děti si navíc mohou pochutnat na lahodné zmrzlině. Pokud jde o nápoje, 24 hodin denně dostanete zdarma rozlévané alkoholické i nealkoholické nápoje místní výroby.