Hotel Citadel Azur Resort Sahl Hasheesh

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Hotel Citadel Azur Resort si rozhodně s žádným jiným nespletete. Tradiční architektura se tu pojí s moderním vybavením, takže si v kulisách orientální pohádky užijete skvělou pětihvězdičkovou dovolenou.

Tradice a styl

Hotel byl postaven na skalnatém útesu, nabízí nádherný výhled na pobřeží a hlavně na malý přístav, vybudovaný v umělé zátoce.


Poloha

Netradiční hotel Citadel Azur Resort se stupňovitě rozkládá přímo nad nádhernou soukromou pláží s korálovým podložím v oblasti Sahl Hasheesh. Od letiště je hotel vzdálený 22 km, od centra Hurghady ho dělí 25 km.

Kde se Hotel Citadel Azur Resort Sahl Hasheesh nachází?

Hotel Citadel Azur Resort Sahl Hasheesh leží v Egyptě v Hurghadě.

Vybavení

V hotelu budou spokojení i ti nejnáročnější hosté. Najdete tu několik krásných lagun, venkovní vířivky, 3 tematické restaurace a jednu restauraci hlavní, 4 bary, koutek s vodní dýmkou (kavárnu), 3 bazény (z toho jeden vyhřívaný v zimě). Na recepci se zdarma můžete připojit k hotelové wi-fi síti. Ke zpoplatněným službám patří salón krásy, kadeřnictví, prádelna, lékařské ošetření, obchod se suvenýry, potápěcí centrum a centrum vodních sportů nebo půjčovna čtyřkolek.

Pokoje

Vkusně dekorované pokoje v přírodních tónech vám nabízejí ideální podmínky pro skvělou dovolenou. K jejich vybavení patří individuálně ovladatelná klimatizace, televize se satelitním přijímačem, set pro přípravu kávy a čaje, telefon a minibar. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení (koupelna s wc, vysoušeč vlasů) a balkon nebo terasa, ze kterých se můžete kochat okolní přírodou. Za příplatek si můžete zažádat o prostornější De luxe pokoje.

Pláž

Úchvatná pláž dlouhá 1,6 km má na povrchu jemný světlý písek, vespodu a u vstupu do moře pak korálové podloží, které si zamilují všichni, kdo rádi šnorchlují. Ostatní by si raději neměli zapomenout obuv do vody. Na pláži jsou umístěné dva dobře vybavené bary a spousta lehátek a slunečníků.

Aktivity

Resort Citadel Azur nabízí svým hostům celou řadu nejrůznějších aktivit. Můžete se vydat na výlet na moře a zarybařit si nebo se potápět do hlubin. Zaměstnanci hotelu připravují pro všechny návštěvníky pestré animační programy, které se konají nejen během dne, ale i večer. K protažení vám dobře poslouží posilovna, dva tenisové kurty (osvětlení a vybavení za poplatek), stoly na ping-pong či hřiště na plážový volejbal. Zarelaxovat si můžete ve vířivce a u kulečníku (zdarma), stejně jako v sauně, na masážích nebo v salonu krásy (za poplatek). Zdejší vody se skvěle hodí na potápění a šnorchlování, za kterým sem přijíždí spousta lidí.

Jídlo

Hotel Citadel Azur poskytuje svým hostům all inclusive a ultra all inclusive servis. Snídaně, obědy a večeře se odehrávají formou otevřeného bufetu, v průběhu celého dne si navíc můžete kdykoli dopřát malé svačinky. Odpoledne si pochutnáte na kávě či čaji se zákusky a na lahodné zmrzlině. Tekutiny doplníte v podobě místních nealkoholických i alkoholických rozlévaných nápojů. V ultra all inclusive jsou zahrnuty také importované nápoje a čerstvé ovocné šťávy. Po předchozím objednání máte možnost povečeřet v jedné z a la carte restaurací.