Příjemný rodinný hotel u pláže, ze kterého můžete vyrážet do procházky městem i na výlety do okolní přírody - to je albánský hotel Edart.

RESTAURACE U PLÁŽE

Hotel je malý a rodinný, takže máte na dovolených rádi osobní přístup a nevyhovují vám velké, anonymní komplexy, tohle je to správné místo pro vás. Z vyšších pater se naskýtá krásný výhled na pláž a molo.


Poloha

Hotel Edart se nachází přímo u pláže v oblasti Durres (Drač), na pobřeží Jaderského moře, jen 2 km od přístavu, 4 km od nejznámější zdejší památky - římského amfiteátru ze 2. st.př.n.l., a 33 km od letiště v Tiraně. Pohoří Dajti s možnostmi procházek a s novou lanovkou je vzdálené zhruba 40 km.

Kde se Edart nachází?

Edart leží v Albánii.

Vybavení

Edart je příjemný rodinný hotel, který nabízí základní vybavení pro pěknou letní dovolenou. V areálu hotelu můžete využívat lehátka a slunečníky zdarma. Restaurace nabízí albánskou, italskou, středomořskou i mezinárodní kuchyni. Kromě vnitřní části je hostům k dispozici i venkovní část restaurace. S personálem se domluvíte anglicky nebo italsky. V areálu funguje free wi-fi.

Pokoje

Světé a útulné pokoje hotelu Edart jsou klimatizované a zařízené pohodlnými postelemi, plochou kabelovou televizí a minibarem. Ke každému pokoji patří vlastní balkon a koupelna se sprchou, vybavená fénem a základní kosmetikou. Do pokojů je možné nastěhovat až dvě přistýlky. Hotel celkově nabízí 25 pokojů.

Pláž

Pěkná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, s plážovým servisem v ceně a s nabídkou vodních sportů za poplatek se nachází přímo před hotelem.

Aktivity

Na pláži u hotelu je možné využít nabídku vodních sportů (vodní skútru, parasailing ad.). V okolí hotelu se nachází celá řada obchodů, kaváren a restaurací, vydat se můžete i za památkami (zdejší starořímský amfiteátr měl kapacitu 20 000 osob a byl největší na Balkánském poloostrově; z období Byzantské říše tu zůstaly městské hradby; ve městě je také největší archeologické muzeum v zemi) nebo na procházky po přístavu.

Jídlo

Hotel nabízí možnost light all inclusive stravování - tedy snídaně, obědy a večeře formou bufetu (ke každému jídlu dva nápoje v ceně). Od 19:00 do 22:00 je otevřený hotelový bar s výběrem místních nealkoholických a alkoholických nápojů (voda, džus, víno, pivo, koňak).