Dyrrah

Hotel Dyrrah je pěkný menší hotel, situovaný jen pár desítek metrů od pláže, který nabízí stravování formou polopenze a možnost trávit volný čas ve venkovním hotelovém bazénu. BAZÉN A POLOPENZE Tento hotel se hodí spíše pro dospělé a pro aktivní návštěvníky, nachází se u městské promenády a je to z něj jen pár kroků za nákupy a za zábavou.

Poloha

Hotel Dyrrah se nachází v zátoce Golem, zhruba 5 km od centra albánského města Durres (Drač), ve kterém najdete zajímavé památky i velký přístav. Od letiště je hotel vzdálený cca 35 km. Hotel se nachází u promenády, jejíž součástí jsou desítky obchodů, barů, restaurací a kaváren pro trávení volného času. Pláž leží jen pár desítek metrů daleko.

Kde se Dyrrah nachází?

Dyrrah leží v Albánii.

Vybavení

Součástí budovy hotelu Dyrrah je 24hodinová recepce, restaurace, bar a snack bar. Volný čas můžete trávit v zahradě, u bazénu (zde také bar) nebo na terase hotelu. V celém areálu je dostupné volné wi-fi připojení. Lehátka a slunečníky u bazénu jsou k využití zdarma.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje nabízejí možnost jedné přistýlky a jsou klimatizované a vybavené vlastní koupelnou s wc, satelitní televizí, telefonem a minibarem za příplatek. K většině pokojů patří také balkon.

Pláž

Jen zhruba 50 metrů od hotelu se rozkládá dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. K hotelu patří vlastní kus pláže s lehátky a slunečníky, hosté si také mohou vyzkoušet některý z nabízených vodních sportů za poplatek.

Aktivity

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou v hotelu Dyrrah, můžete si užívat koupání ve venkovním bazénu v hotelové zahradě nebo v Jaderském moři. Na pláži funguje také centrum vodních sportů. Z hotelu můžete vyrážet na nákupy, do kaváren nebo na výlety do nedalekých hor či národního parku.

Jídlo

Hotel Dyrrah nabízí stravování formou polopenze - snídaně formou bufetu a večeře buď formou bufetu, nebo v podobě výběru z menu. Nápoje se u večeře platí zvlášť. Hotelová kuchaři chystají speciality albánské a italské kuchyně.