Dovolená Merida

Dovolená Merida

Vaše vysněná dovolená v Meridě je jen pár kliknutí daleko! Máme pro vás širokou nabídku dovolených v Meridě od českých, slovenských a německých cestovek. Vydejte se s námi na ta nejkouzelnější místa této země. Stačí si jen vybrat ten správný zájezd a můžete balit kufry.

Nabídka zájezdů do Meridy

Dovolená Merida

Víte, že v Meridě se doopravdy plní sny o dokonalé dovolené? Počítejte ale s tím, že vás čeká nezapomenutelná dovolená se vším všudy. Merida, země opředená mnoha legendami, je stále oblíbenější, protože nabízí nekonečné pláže, fantastické moře, k tomu vás čeká také úchvatná gastronomie, budou se o vás starat jako v pohádce a hlavně dokonalý poměr ceny a kvality. Když se k tomu navíc přidá obrovské množství aktivit, pohádková historie, bohatá historie a spoustu možností pro dovolenou s dětmi, Merida je rázem na prvním místě při výběru destinace pro dovolenou.

First minute dovolená v Meridě

Máte rádi velký výběr a potřebujete plánovat hodně dopředu? Když se k tomu navíc přidá sleva za včasný nákup v řádu desítek procent (většinou jde o slevu kolem 20 %), first minute Merida je jasnou volbou. Na začátku sezóny pro vás vypisujeme všechny nabídky cestovních kanceláří, které přidaly do nabídky. Můžete si tedy vybírat z mnoha zájezdů, o kterých většina lidí ještě ani neví. A jen tak mezi námi, ty nejlepší dovolené se rozeberou právě během first minute nabídek.

Dovolená v Meridě s dětmi nebo dovolená 55+?

Pokud se do Meridy chystáte na dovolenou s dětmi, pravděpodobně budete mít o dost jiné požadavky, než když vyrážíte na odpočinkovou dovolenou s manželem, anebo si chcete užít klidnou dovolenou pro starší cestovatele. A co si budeme povídat, ideální je, když mají a všichni kolem vás stejnou představu o dovolené. Merida naštěstí nabízí dostatek možností pro všechny. Najdete tady spousty hotelů s animačním programem pro děti, aquaparkem a řadou aktivit, které udělají dovolenou s dětmi nezapomenutelnou.

Na druhou stranu Merida nabízí také spoustu příležitostí pro aktivní dovolenou, je tu spousta hotelů, které jsou skvělým startovacím bodem pro poznávací výlety po okolí. A pokud chcete klidnou dovolenou v Meridě, ideálně bez cizích dětí a jiných rušivých vlivů, vyberte si některý z našich hotelů určených pro relaxaci a odpočinek.

Last minute dovolená v Meridě

Last minute neboli dovolená na poslední chvíli je skvělou možností, pokud nechcete za dovolenou utrácet víc, než je nezbytně nutné. Sice už nebudete mít tak velký výběr jako u nákupu first minute nabídky, na druhou stranu ale můžete ušetřit klidně i 30%. Často se také stane, že narazíte na dovolenou v luxusním hotelu v některém z nejlepších letovisek Meridy, který byste si za plnou cenu nemohli dopřát. Anebo si koupíte dovolenou all inclusive za cenu pobytu jen se snídaní. Pokud vám tedy nevadí plánovat dovolenou až na poslední chvíli, vyberte si z nabídky last minute Merida.

Dovolená u moře v Meridě jako splněný sen

Dopřát si parádní dovolenou u moře se stává standardem pro stále větší množství Čechů. V loňském roce si dovolenou mimo republiku dopřálo už více než 5 milionů Čechů a toto číslo stále roste. Stále větší a větší množství lidí touží po tom procestovat svět, vidět nová místa a poznávat cizí kultury. Vždyť svět je plný tolika neobvyklých míst, která na vás čekají s otevřenou náručí. Merida je jednou ze zemí, do které si svou dovolenou přijíždí užít každým rokem víc turistů. A není to vůbec překvapení. Dovolená v Meridě totiž dokáže nabídnout přesně to, co chcete.

Opáčko - Proč vyrazit na dovolenou právě do Meridy

 • nekonečné pláže
 • fantastické moře
 • úchvatná gastronomie
 • budou se o vás starat jako v pohádce
 • obrovské množství aktivit
 • pohádková historie
 • množství hotelů s aquaparkem a dětským animačním programem
 • kouzelná místa, která ještě čekají na objevení
 • dokonalý poměr cena/výkon
 • spousta možností pro výlety za poznáním
 • pláže s klidnou vodou i ty určené pro dovádění ve vlnách
 • spousta sportovních aktivit
 • snoubení tradic a moderního světa
 • široký výběr zájezdů

Sem chci