Dovolená Mallorca

Dovolená Mallorca

Vaše vysněná dovolená na Mallorce je jen pár kliknutí daleko! Máme pro vás širokou nabídku dovolených na Mallorce od českých, slovenských a německých cestovek. Vyrazte s námi objevovat tajemná zákoutí této krásné země. Stačí si jen vybrat ten správný zájezd a můžete začít s balením.

Nabídka zájezdů na Mallorcu

Dovolená Mallorca

Víte, že na Mallorce se doopravdy plní sny o skvělé dovolené? Budete se tu cítit jako v pohádce. Mallorca, země opředená mnoha legendami, je stále oblíbenější, protože nabízí sluncem zalité pláže, moře jako stvořené ke koupání, k tomu vás čeká také skvělá tradiční kuchyně, servis na světové úrovni a hlavně dokonalý poměr ceny a kvality. Když se k tomu navíc přidá mnoho možností se vyřádit, pohádková historie, bohatá historie a spoustu možností pro dovolenou s dětmi, Mallorca je rázem na prvním místě při výběru destinace pro dovolenou.

First minute dovolená na Mallorce

Chcete si vybrat dovolenou včas a mít možnost vybírat z co největšího množství zájezdů? Když se k tomu navíc přidá sleva za včasný nákup v řádu desítek procent (většinou jde o slevu kolem 20 %), first minute Mallorca je jasnou volbou. Na začátku sezóny pro vás vypisujeme všechny nabídky cestovních kanceláří, které přidaly do nabídky. Můžete si tedy vybírat z mnoha zájezdů, o kterých většina lidí ještě ani neví. A jen tak mezi námi, ty nejlepší dovolené zmizí právě během first minute nabídek.

Dovolená na Mallorce s dětmi nebo dovolená 55+?

Pokud se na Mallorcu chystáte na dovolenou s dětmi, pravděpodobně budete mít o dost jiné požadavky, než když vyrážíte na dobrodružství s partnerem, anebo si chcete užít klid a pohodu. A co si budeme povídat, jiný typ turistů je nejlepší ani nepotkat. Mallorca naštěstí nabízí dostatek možností pro všechny. Můžete si vybrat z množství hotelů s animačním programem a aktivitami pro děti, díky kterým bude vaše dovolená s dětmi jedinečná.

Na druhou stranu Mallorca nabízí také spoustu příležitostí pro aktivní dovolenou, je tu spousta hotelů, které jsou skvělým startovacím bodem pro poznávací výlety po okolí. A pokud chcete klidnou dovolenou na Mallorce, ideálně bez ječících dětí a jiných rušivých vlivů, vyberte si některý z našich hotelů bez dětí nejlépe přímo na pláži.

Last minute dovolená na Mallorce

Last minute neboli dovolená na poslední chvíli je přímo dokonalou volbou, pokud nechcete platit plnou cenu. Sice už nebudete mít tak velký výběr jako u nákupu first minute nabídky, na druhou stranu ale můžete ušetřit klidně i 30%. Často se také stane, že narazíte na dovolenou v luxusním hotelu v některém z nejlepších letovisek Mallorcy, který byste si za plnou cenu nekoupili. Anebo si koupíte dovolenou all inclusive za cenu pobytu se snídaní. Pokud vám tedy nevadí plánovat dovolenou až na poslední chvíli, vyberte si z nabídky dovolených last minute Mallorca.

Dovolená u moře na Mallorce jako splněný sen

Dopřát si luxusní dovolenou u moře se stává standardem pro stále větší množství Čechů. V loňském roce si dovolenou mimo republiku dopřálo už více než 5 milionů Čechů a toto číslo stále roste. Ekonomika jde nahoru a lidé mají častěji chuť si užívat života a poznávat nová místa. Vždyť svět je plný tolika neskutečných míst, která na vás čekají s otevřenou náručí. Mallorca je jednou ze zemí, do které si svou dovolenou přijíždí užít víc a víc turistů. A není se čemu divit! Dovolená na Mallorce totiž dokáže nabídnout přesně to, co chcete.

Opáčko - Proč vyrazit na dovolenou právě na Mallorcu

 • sluncem zalité pláže
 • moře jako stvořené ke koupání
 • skvělá tradiční kuchyně
 • servis na světové úrovni
 • mnoho možností se vyřádit
 • pohádková historie
 • spousta hotelů pro dovolenou s dětmi
 • místa jako stvořená pro dobrodruhy
 • dokonalý poměr cena/výkon
 • spousta možností pro výlety za poznáním
 • pláže s klidnou vodou i ty určené pro dovádění ve vlnách
 • spousta sportovních aktivit
 • spojení tradic a moderního světa
 • široký výběr zájezdů

Sem chci