Dovolená La Duquesa

Dovolená La Duquesa

Vaše vysněná dovolená v La Duquesa je jen pár kliknutí daleko! Máme pro vás širokou nabídku dovolených v La Duquesa od českých, slovenských a německých cestovek. Objevte s námi nejkrásnější místa této oblíbené dovolenkové destinace. Stačí si jen vybrat ten správný zájezd a můžete se začít připravovat.

Nabídka zájezdů do La Duquesa

Dovolená La Duquesa

Víte, že v La Duquesa se na každý pád plní sny o luxusní dovolené? Čeká tu na vás naprosto dokonalá kombinace všeho, co očekáváte od dovolené. La Duquesa, země opředená mnoha legendami, je stále oblíbenější, protože nabízí nekonečné pláže, moře jako stvořené ke koupání, k tomu vás čeká také neuvěřitelně chutné jídlo, servis na světové úrovni a hlavně dokonalý poměr ceny a kvality. Když se k tomu navíc přidá obrovské množství aktivit, nádherné historické památky, bohatá historie a spoustu možností pro dovolenou s dětmi, La Duquesa je rázem na prvním místě při výběru destinace pro dovolenou.

First minute dovolená v La Duquesa

Potřebujete plánovat dovolenou co nejvíce dopředu? Máte zároveň rádi velký výběr? Když se k tomu navíc přidá sleva za včasný nákup v řádu desítek procent (většinou jde o slevu kolem 20 %), dovolená first minute La Duquesa je jasnou volbou. Na začátku sezóny pro vás vypisujeme všechny nabídky cestovních kanceláří, které přidaly do nabídky. Můžete si tedy vybírat z mnoha zájezdů, o kterých většina lidí ještě ani neví. A jen tak mezi námi, ty nejlepší dovolené se prodají právě během first minute nabídek.

Dovolená v La Duquesa s dětmi nebo dovolená 55+?

Pokud se do La Duquesa chystáte na dovolenou s dětmi, pravděpodobně budete mít o dost jiné požadavky, než když vyrážíte na odpočinkovou dovolenou s manželem, anebo si chcete užít klidnou dovolenou pro starší cestovatele. A co si budeme povídat, nejlepší je, když to mají a všichni kolem vás stejně. La Duquesa naštěstí nabízí dostatek možností pro všechny. Můžete si vybrat z množství hotelů s animačním programem a aktivitami pro děti, díky kterým bude vaše dovolená s dětmi jedinečná.

Na druhou stranu La Duquesa nabízí také spoustu příležitostí pro aktivní dovolenou, je tu spousta hotelů, které jsou skvělým startovacím bodem pro poznávací výlety po okolí. A pokud chcete klidnou dovolenou v La Duquesa, ideálně bez neklidných a hulákajících dětí a jiných rušivých vlivů, vyberte si některý z našich relax hotelů.

Last minute dovolená v La Duquesa

Last minute neboli dovolená na poslední chvíli je skvělou možností, pokud si ujíždíte na dovolené ve slevě. Sice už nebudete mít tak velký výběr jako u nákupu first minute nabídky, na druhou stranu ale můžete ušetřit až 20%. Často se také stane, že narazíte na dovolenou v luxusním hotelu v některém z nejlepších letovisek La Duquesa, který byste si za plnou cenu nemohli dopřát. Anebo si koupíte dovolenou all inclusive za cenu pobytu bez stravy. Pokud vám tedy nevadí plánovat dovolenou až na poslední chvíli, vyberte si z nabídky last minute La Duquesa.

Dovolená u moře v La Duquesa jako splněný sen

Dopřát si luxusní dovolenou u moře se stává standardem pro stále větší množství Čechů. V roce 2018 si dovolenou mimo republiku dopřálo už více než 5 milionů Čechů a toto číslo stále roste. Lidé chtějí více cestovat a užívat si život naplno. Vždyť svět je plný tolika jedinečných míst, která na vás čekají s otevřenou náručí. La Duquesa je jednou ze zemí, do které si svou dovolenou přijíždí užít pořád větší množství turistů. Je to jasné. Dovolená v La Duquesa totiž dokáže nabídnout přesně to, co chcete.

Opáčko - Proč vyrazit na dovolenou právě do La Duquesa

 • nekonečné pláže
 • moře jako stvořené ke koupání
 • neuvěřitelně chutné jídlo
 • servis na světové úrovni
 • obrovské množství aktivit
 • nádherné historické památky
 • množství hotelů s aquaparkem a dětským animačním programem
 • kouzelná místa, která ještě čekají na objevení
 • dokonalý poměr cena/výkon
 • spousta možností pro výlety za poznáním
 • pláže s klidnou vodou i ty určené pro dovádění ve vlnách
 • spousta vodních aktivit
 • spojení tradic a moderního světa
 • široký výběr zájezdů

Sem chci