Dovolená Albánie

Dovolená Albánie

Vaše vysněná dovolená v Albánii je jen pár kliknutí daleko! Máme pro vás širokou nabídku dovolených v Albánii od českých, slovenských a německých cestovek. Vydejte se s námi na ta nejkouzelnější místa této země. Stačí si jen vybrat ten správný zájezd a můžete balit kufry.

Nabídka zájezdů do Albánie

Dovolená Albánie

Víte, že v Albánii se skutečně plní sny o skvělé dovolené? Čeká tu na vás dovolená se vším všudy jako z pohádky. Albánie, země opředená mnoha legendami, je stále oblíbenější, protože nabízí krásné pláže, čistá a teplá voda v moři, k tomu vás čeká také luxusní kuchyně, skvělé služby a hlavně dokonalý poměr ceny a kvality. Když se k tomu navíc přidá noční vyžití, úchvatné památky, bohatá historie a spoustu možností pro dovolenou s dětmi, Albánie je rázem na prvním místě při výběru destinace pro dovolenou.

First minute dovolená v Albánii

Chcete si vybrat dovolenou včas a mít možnost vybírat z co největšího množství zájezdů? Když se k tomu navíc přidá sleva za včasný nákup v řádu desítek procent (většinou jde o slevu kolem 20 %), dovolená first minute Albánie je jasnou volbou. Na začátku sezóny pro vás vypisujeme všechny nabídky cestovních kanceláří, které přidaly do nabídky. Můžete si tedy vybírat z mnoha zájezdů, o kterých většina lidí ještě ani neví. A jen tak mezi námi, ty nejlepší dovolené se rozeberou právě během first minute nabídek.

Dovolená v Albánii s dětmi nebo dovolená 55+?

Pokud se do Albánie chystáte na dovolenou s dětmi, pravděpodobně budete mít o dost jiné požadavky, než když vyrážíte na dobrodružství s partnerem, anebo si chcete užít klidné opalování bez stresu. A co si budeme povídat, nejlepší je, když ty další skupiny cestovatelů nepotkáte. Albánie naštěstí nabízí dostatek možností pro všechny. Můžete si vybrat z množství hotelů s animačním programem a aktivitami pro děti, díky kterým bude vaše dovolená s dětmi jedinečná.

Na druhou stranu Albánie nabízí také spoustu příležitostí pro aktivní dovolenou, je tu spousta hotelů, které jsou skvělým startovacím bodem pro poznávací výlety po okolí. A pokud chcete klidnou dovolenou v Albánii, ideálně bez hlučných dětí a jiných rušivých vlivů, vyberte si některý z našich hotelů bez dětí nejlépe přímo na pláži.

Last minute dovolená v Albánii

Last minute neboli dovolená na poslední chvíli je skvělou volbou, pokud máte rádi výhodné nabídky. Sice už nebudete mít tak velký výběr jako u nákupu first minute nabídky, na druhou stranu ale můžete ušetřit klidně i 30%. Často se také stane, že narazíte na dovolenou v luxusním hotelu v některém z nejlepších letovisek Albánie, který byste si za plnou cenu nemohli koupit. Anebo si koupíte dovolenou all inclusive za cenu pobytu se snídaní. Pokud vám tedy nevadí plánovat dovolenou až na poslední chvíli, vyberte si z nabídky last minute Albánie.

Dovolená u moře v Albánii jako splněný sen

Dopřát si skvělou dovolenou u moře se stává standardem pro stále větší množství Čechů. Loni si dovolenou mimo republiku dopřálo už více než 5 milionů Čechů a toto číslo stále roste. Stále větší a větší množství lidí touží po tom procestovat svět, vidět nová místa a poznávat cizí kultury. Vždyť svět je plný tolika magických míst, která na vás čekají s otevřenou náručí. Albánie je jednou ze zemí, do které si svou dovolenou přijíždí užít každý rok víc a víc turistů. A není to vůbec překvapení. Dovolená v Albánii totiž dokáže nabídnout přesně to, co chcete.

Opáčko - Proč vyrazit na dovolenou právě do Albánie

 • krásné pláže
 • čistá a teplá voda v moři
 • luxusní kuchyně
 • skvělé služby
 • noční vyžití
 • úchvatné památky
 • možnost vybrat si dovolenou s dětmi nebo bez dětí
 • tajná zákoutí
 • dokonalý poměr cena/výkon
 • spousta možností pro výlety za poznáním
 • pláže s klidnou vodou i ty určené pro dovádění ve vlnách
 • spousta sportovních aktivit
 • snoubení tradic a moderního světa
 • široký výběr zájezdů

Sem chci