Hotel Grand Paradise Playa Dorada

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Cestujete na Dominikánu hlavně proto, abyste si užili zábavu ve vlnách? Chcete ale přitom bydlet v pěkném hotelu, a ne v “ubytovně” pro mladé surfaře? Potom se vám určitě bude líbit hotel Grand Paradise Playa Dorada.

Široká nabídka vodních sportů

Kromě toho, že si na zdejší vyhlášené pláži Costa Dorada můžete užít windsurfing, plachtění, jízdu na skútru a další vodní radovánky, nabízí tento hotel i jiné bonusy. Třeba sklenku vína ke každému obědu a večeři.


Poloha

Příjemný hotelový komplex Grand Paradise Playa Dorada je ideálně situovaný na severním pobřeží Dominikánské republiky, v blízkosti oblíbeného letoviska Puerto Plata. Do centra města dojdete svižnou chůzí za hodinu, mezinárodní letiště je od hotelu vzdálené cca 16 km. Velkými lákadly v okolí jsou golfové hřiště Playa Dorada, pahorek Isabel del Torres s panoramatickou lanovkou a hlavně nádherná pláž Costa Dorada.

Kde se Hotel Grand Paradise Playa Dorada nachází?

Hotel Grand Paradise Playa Dorada leží v Dominikánské republice v Puerto Plata.

Vybavení

Pokud jde o vybavení, v hotelu Grand Paradise Playa Dorada najdete všechno, co potřebujete pro příjemně strávenou exotickou dovolenou - 2 hlavní restaurace (bufet a kontinentální snídaně), 2 tematické restaurace a la carte (italská a gril), 4 bary, diskotéku, bazén, jacuzzi a wellness centrum. Navíc se v areálu hotelu nachází i boutique, kadeřnictví, směnárna, lékařská služba nebo třeba půjčovna kol.

Děti se během dne skvěle zabaví v dětském klubu nebo u bazénu, pokud je potřebujete pohlídat i večer, abyste se mohli zajít pobavit, domluvte si jejich hlídání. Hotel je pokrytý wi-fi signálem, přístup na síť si (za poplatek) zařídíte na recepci. K pořádání firemních meetingů slouží prostorný konferenční sál, odreagovat se můžete u hracích automatů nebo na minigolfu.

Pokoje

V jednoduchých, útulných pokojích Grand Paradise Playa Dorada najdete vše potřebné, abyste se tu mohli cítit jako doma. Po celou dobu dovolené máte k dipozici vlastní sociální zařízení, telefon, kabelovou LCD televizi, fén a za poplatek také trezor. K odpočinku zve soukromý balkon či terasa, osvěžení si můžete vzít z minibaru, do kterého je denně zdarma doplňována čerstvá voda. Za příplatek si můžete zajistit pokoj s výhledem na oceán.

Pláž

Pouhých pár metrů od hotelu se nachází nádherná zlatá pláž Playa Dorada, oblíbená mezi znalci karibských destinací. Hoteloví hosté mohou na pláži zdarma využívat slunečníky a osušky, stejně jako navštěvovat plážový bar a nechat si od příjemných barmanů namíchat lahodně osvěžující drinky. Samozřejmostí jsou nejrůznější vodní a plážové sporty, na které si můžete půjčit vybavení od zaměstnanců hotelu a trávit tak svou dovolenou aktivním pohybem.

Aktivity

Ať už dáváte přednost vyloženě odpočinkové dovolené, nebo jste spíše příznivci aktivního volna, v hotelu Grand Paradise Playa Dorada si zábavu najdete. Pokud se chcete spíše nechat hýčkat a dopřát tělu pasivní odpočinek, určitě se vám bude líbit zdejší spa a wellness centrum. Přehnaný pohyb nemusíte vyvíjet ani v jacuzzi, při nákupech v obchůdku, v hotelovém bazénu nebo u hracích automatů.

Milovníci aktivní dovolené budou z nabídky hotelu unešeni. Aerobic, volejbal, tenis, stolní tenis a minigolf zastupují suchozemské sporty, k vodním radovánkám patří šnorchlování, windsurfing, plachtění nebo plavba na kajaku, navíc si můžete doplatit i motorizované vodní sporty - jízdu na vodním skútru nebo na lyžích, svezení na nafukovacím banánu za motorovým člunem, plavbu na katamaránu nebo okružní výlet lodí. Přímo v hotelu máte možnost zapojit se do zábavných animačních programů, které pro vás zaměstnanci hotelu chystají, a to jak přes den, tak i večer.

Jídlo

Stravování v hotelu Grand Paradise Playa Dorada je all inclusive, takže hlad tady určitě nepoznáte. Kromě snídaně, oběda a večeře, kdy si ze švédských stolů vyberete zcela podle své chuti, dostanete i malé svačinky kdykoli během dne. Zapít je můžete alkoholickými i nealkoholickými drinky místní výroby v neomezeném množství. V rámci all inclusive máte nárok i na odpolední čaj (16:00-17:00), na půlnoční svačinu (0:00-1:00) a na sklenku vína k obědu a k večeři. Jestliže vás bufet omrzí, nechte se obsloužit v a la carte restauraci. Nezapomeňte si ale předem udělat rezervaci - o speciality z tematických restauracích je velký zájem.