Hotel Casa Marina

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Pro ty, kteří rádi tráví dovolenou v živých letoviscích se spoustou zábavy a možností aktivního vyžití, je Casa Marina ideální. Letovisko Sosúa, ve kterém se nachází, je jedno z nejzajímavějších na dominikánském pobřeží.

Hotel v centru dění

Vždycky jste toužili po tom zahrát si kulečník nebo ping-pong s výhledem na krásnou písečnou pláž? V hotelu Casa Marina se vám tohle přání splní.


Poloha

Casa Marina Beach resort spolu s Casa Marina Reef tvoří sesterský komplex, který se rozkládá okolo přírodních útesů na severním pobřeží Dominikánské republiky, v oblasti letoviska Sosúa. Celý komplex je ideálně umístěn, protože se nachází přímo u krásné písečné pláže vedoucí do města, navíc pouhých 10 minut od letiště a 25 minut od centra Puerto Plata.

Kde se Hotel Casa Marina nachází?

Hotel Casa Marina leží v Dominikánské republice v Puerto Plata.

Vybavení

Během vaší dovolené v hotelu Casa Marina Beach je vám k dispozici i veškeré vybavení sesterského komplexu. To znamená dohromady 2 hlavní restaurace (v každém hotelu jedna), 3 tematické restaurace a la carte (mexickou najdete v Casa Marina Reef, italskou a mořskou zase v Casa Marina Beach) a 9 barů (5 v CM Beach, 4 v CM Reef; z toho ve třech se platí hotově). Ve společných částech seženete i připojení k internetu, a to jak pevné, tak bezdrátové (wi-fi) - obojí za poplatek.

Kromě toho najdete v hotelu konferenční prostory, směnárnu, diskotéku, 3 klasické bazény, 2 bazény pro děti, 3 jacuzzi, čistírnu a prádelnu, amfiteátr a minimarket. Děti od 4 do 12 let se přes den zabaví v dětském klubu, vy si zase užijete večery na diskotéce. Díky tomu, že hotel leží v multikulturní Sosúe, objevíte tu i synagogu a katolický kostel. V lékařské ordinaci vám odborníci ošetří drobná zranění a podají léky při případných obtížích.

Pokoje

Všech 300 nabízených superior pokojů je sladěno do jemných přírodních tónů a zajišťuje pohodlí a klid během vaší dovolené. Vybavení každého pokoje se skládá ze dvou prostorných postelí, telefonu, kabelové televize, individuálně nastavitelné klimatizace a zpoplatněného trezoru. K pokoji vždy patří také vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou či sprchou, WC) a balkon nebo terasa, podle toho, zda bydlíte v přízemí nebo v patře. O krásný výhled na bazén, do zahrady nebo na oceán tak nebudete ošizeni nikdy.

Pláž

Pod malým útesem, na kterém stojí část spojeného areálu, se rozkládá nádherná široká pláž, na jejímž okraji byl vybudován hotel Casa Marina Beach. Chráněná pláž s jemným zlatým pískem je vybavená slunečníky (půjčení za poplatek), osušky dostanete od hotelového personálu zdarma. Užijete si tu celou řadu plážových aktivit a můžete si vypůjčit i vybavení na vodní sporty.

Aktivity

Hotelu Casa Marina Beach nabízí více než dostatek sportovních i odpočinkových aktivit. Jestliže dáváte přednost pasivně trávené dovolené, můžete ležet pod slunečníkem na pláži s dobrou knihou, sedět v jednom z mnoha příjemných barů nebo se nechat opečovávat ve spa centru. Aktivní cestovatelé jistě ocení blízkost multikulturního letoviska Sosúa, kde mohou pátrat po stopách původní židovské komunity, a města Puerto Plata, jediného většího dominikánského letoviska, kde se kromě obchodů a restaurací nachází také spousta historických památek a jinak zajímavých míst.

Sportovní nadšenci se nemusejí z hotelového areálu ani hnout, aby se do sytosti vyřádili a unavili tělo. Na výběr mají z celé řady suchozemských i vodních sportů - plážový volejbal, fotbal, stolní tenis, biliár, minigolf, aerobik, boogie boarding, kajaking nebo šnorchlování. Ke zpoplatněným motorizovaným vodním sportům patří jízda na banánu, výlety na lodích a rybaření na širém moři. Během potápění poznáte krásy dominikánských břehů a barevného podmořského světa.

Jídlo

All inclusive program hotelu Casa Marina Beach zahrnuje snídaně, obědy, večeře a odpolední čaj. Rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby si můžete dopřávat v neomezeném množství, k večeři navíc dostanete také sklenku vína. Po předchozí rezervaci máte možnost ochutnat speciality v jedné z a la carte restaurací, kam ale musíte přijít společensky oděni.