Hotel Barcelo Puerto Plata

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Pokud vás neužije na globalizované hotely, které vypadají ve všech zemích stejně, vyberte si hotel v tradičním stylu - třeba koloniální architektura dominikánského hotelu Barcelo Puerto Plata se vám zalíbí na první pohled.

V koloniálním stylu

Rádi byste se během pobytu blíže seznámili s kulturou a zvyky dané destinace? Potom vám budou určitě vyhovovat lekce dominikánského tance merengue, pořádané pro dospělé. Děti zase budou nadšené z možnosti projížděk na ponících a z vlastní diskotéky.


Poloha

Nádherný koloniální hotel Barcelo Puerto Plata se nachází v jedné z nejlepších lokalit pro návštěvu Dominikánské republiky - na okraji letoviska Puerto Plata. Díky tomu tu panuje božský klid, dovolenou trávíte obklopeni exotickou přírodou, ale přitom to máte necelý kilometr do obchodů, 6 km do centra Puerto Plata a 18 km na letiště. Milovníci golfu určitě ocení i přítomnost úchvatného golfového hřiště Playa Dorada pouhých 5 minut od hotelu.

Kde se Hotel Barcelo Puerto Plata nachází?

Hotel Barcelo Puerto Plata leží v Dominikánské republice v Puerto Plata.

Vybavení

Co se týká vybavení, nemůžou si v hotelu Barcelo Puerto Plata stěžovat ani ti nejnáročnější cestovatelé. Během pobytu v hotelu si můžete vybírat z 6 tematických restaurací s obsluhou (italské, mexické, japonské, brazilské, s mořskou kuchyní a pizzerie), navíc tu samozřejmě máte i hlavní bufetovou restauraci, kde se obsloužíte sami. Pro pití si můžete zajít do jednoho ze 4 barů (u bazénu, v lobby, na pláži a v hotelu), drobné občerstvení dostanete ve snack baru.

K dalšímu vybavení hotelu patří čistírna a prádelna, obchodní arkáda, kadeřnictví, 2 bazény pro dospělé a jeden pro děti, miniklub (4-12 let), internetové připojení (za poplatek), 2 hřiště na tenis, hřiště na plážový volejbal a další. Hotel nabízí zaměstnaným rodičům, kteří by si rádi užili chvilku pro sebe třeba ve zdejším spa a wellness centru nebo na diskotéce, službu hlídání dětí (zpoplatněnou). Vlastní diskotéku tu mají i děti samotné - probíhá vždy od 20:00 v amfiteátru.

Pokoje

Stylové pokoje hotelu Barceló Puerto Plata nabízejí svým obyvatelům všechen potřebný komfort - výkonnou klimatizaci, telefon, kabelovou televizi, vlastní sociální zařízení (koupelnu se sprchou či vanou a WC), navíc k trávení volných chvil na čerstvém vzduchu také útulný balkon nebo terasu. Komu standardní pokoj nestačí, může si připlatit za prostornější junior suite.

Pláž

Písčitá pláž, vybavená lehátky a slunečníky, které mohou hoteloví hosté využívat zdarma, leží přímo u hotelu. Pokud máte rádi jemný zářivý písek, stín vysokých palem a adrenalinové vodní sporty, pak si tady užijete spoustu zábavy, ke které jistě přispěje i plážový bar patřící k hotelu.

Aktivity

V hotelu Barceló Puerto Plata si užijete spoustu pohybu i kulturní zábavy. Jestliže se rádi na dovolené hýbete, tady budete mít na výběr z celé řady nejrůznějších sportů. Co třeba zahrát si plážový volejbal, minigolf nebo stolní tenis, zajít si s přáteli do bazénu, pobavit se při vodním pólu nebo si zaházet na koš při basketbalu? Bavit vás určitě bude i tenis, cvičení aerobiku nebo úvodní potápěcí lekce u bazénu.

Pokud se vám nechce vymýšlet si sami program, můžete se zapojit do každodenních (i každovečerních) animačních programů. Pokud trávíte svou dovolenou v páru, jsou pro vás ideálním řešením lekce tradičního dominikánského tance merengue. Děti se zase skvěle vyřádí při jízdě na ponících. Večer pak můžete zakončit na diskotéce na pláži. Za poplatek si užijete i řadu dalších aktivit, které nejsou zahrnuté v programu all inclusive - třeba spa a wellness procedury, rybaření na moři, golfové balíčky nebo motorizované vodní sporty.

Jídlo

K pobytu v hotelu Barceló Puerto Plata patří stravování all inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, navíc po předchozí rezervaci také možnost povečeřet v jedné z a la carte restaurací. Během dne v době od 10:00 do 02:00 dostanete neomezené množství rozlévaných alkoholických i nealkoholických nápojů.