Hotel Bahia Principe Rio San Juan

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Součástí areálu hotelu Bahia Principe Rio San Juan je překrásná, kilometr a půl dlouhá pláž. Nejen, že si tu užijete opalování a vodní sporty, ale můžete si tu u piknikových stolů dopřát koktejl nebo svačinku s výhledem na průzračné moře.

Překrásná soukromá pláž

Vodních sportů, které si tu můžete vyzkoušet, je nepřeberné množství - šnorchlování, potápění, windsurfing, vodní pólo nebo nejrůznější motorizované sporty.


Poloha

Luxusně vybavený hotelový komplex Bahia Principe Rio San Juan se nachází uprostřed neposkvrněné přírody v oblasti San Juan (Playa Grande), zhruba 75 km od hlavního centra severního pobřeží Dominikánské republiky - Puerto Plata. Díky tomu je hotel dost daleko od přílišného ruchu, ale zároveň v dojezdové vzdálenosti nejen k Puerto Platu, ale i dalším známým letoviskům v této oblasti, Sosúe a Cabarete. Z letiště se do hotelu dostanete během hodiny, takže nepřijdete ani o chvilku, kterou můžete strávit na krásné soukromé pláži ležící hned u hotelu.

Kde se Hotel Bahia Principe Rio San Juan nachází?

Hotel Bahia Principe Rio San Juan leží v Dominikánské republice v Puerto Plata.

Vybavení

Moderní komplex hotelu Bahia Principe Rio San Juan je připravený na návštěvníky všech kategorií - od rodin přes novomanžele po skupiny přátel i firemních kolegů. Tomu je přizpůsobené i vybavení hotelu. V Bahia Principe Rio San Juan najdete 548 pokojů, 4 bazény, 9 barů a 4 restaurace. Vybrat si můžete z italských, japonských, středozemních nebo mezinárodních specialit. Drinky si máte možnost dopřát v barech nejen v hotelu samotném, ale i na pláži nebo přímo v bazénu. V bazénech najdete také oddělené sekce pro děti, takže se o ně nemusíte bát. Skvělý relax vám zajistí spa, sauna nebo dva jacuzzi bazény.

V areálu hotelu se nachází také boutique, kadeřnictví, fitness centrum, čistírna, business centrum nebo konferenční sály, ideální pro jednání velkých firem a setkání zahraničních partnerů. V případě zranění nebo náhlé nevolnosti je vám k dispozici hotelový lékař. V hotelu Bahia Principe Rio San Juan funguje také koutek na hlídání dětí a dětský klub, v získaném čase se tak můžete připojit na zdejší wi-fi síť a vyřídit si emaily. Večer se skvěle pobavíte na diskotéce, přes den můžete zajít do krásné tropické zahrady nebo nachytat sluneční paprsky na 1,5 km dlouhé soukromé pláži. V blízkosti hotelu se nachází také vyhlášený golfový resort Playa Grande.

Pokoje

Útulné pokoje hotelu Bahia Principe Rio San Juan jsou vybavené klimatizací i stropním větrákem, vysoušečem vlasů, kabelovou LCD televizí, telefonem, trezorem (za poplatek) a budíkem. V rámci all inclusive máte možnost využívat minibar, kde najdete vodu, pivo a nealkoholické nápoje. Ke každému pokoji patří také balkon nebo terasa a plně vybavená koupelna s toaletou. Ve standardních pokojích jsou připravená buď dvě jednolůžka, nebo jedna manželská postel. Maximální kapacita pokoje je 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti.

Pláž

Pokud jde o pláže, ty na severu Dominikánské republiky jen těžko hledají konkurenci. To platí i pro 1,5 km dlouhou soukromou pláž s příjemným zlatohnědým pískem, která patří k hotelu Bahia Principe Rio San Juan. Pláž najdete hned u hotelu a lehátka a slunečníky na ní umístěné patří k vybavení, které mohou all inclusive hosté zdarma používat po celou dobu pobytu. Na pláži si můžete také domluvit nejrůznější aktivity - potápění, plavbu na katamaránu nebo třeba windsurfing. Po podaném výkonu vám vítané osvěžení nabídne plážový bar.

Aktivity

V hotelu Bahia Principe Rio San Juan nudu rozhodně nepoznáte. Pro sportovní nadšence je tu v nabídce plážový fotbal, volejbal, šipky, půjčovna kol, stolní tenis, minigolf nebo klasický tenis (každý den si můžete zahrát hodinu zdarma). Kromě toho hoteloví animátoři pořádají lekce aerobiku, aquagymu nebo třeba lukostřelby. Pro ty, kterým je areál malý, tu jsou vyjížďky na koních nebo vyhlášený golfový resort Golf Playa Grande s fascinujícím výhledem na oceán.

Jestli se chcete podívat ještě dál, můžete využít nabídky fakultativních výletů, které hotel pořádá. Stačí si jen vybrat, co chcete z dominikánských krás vidět - lagunu Gri-Gri (kterou si prohlédnete z koňského hřbetu), proslavený ostrůvek Cayo Levantado, národní park Los Haitises, hlavní město Santo Domingo nebo vesničky a přírodu v okolí, skrz které se budete řítit na silných čtyřkolkách? Stačí si jen vybrat. Pokud se vám nechce nikam cestovat a chcete si užívat hlavně krásy moře, pak máte výběr také pěkně těžký. Jestliže ještě nejste rozhodnuti, co vás baví nejvíc, můžete každý den vyzkoušet jinou aktivitu. První den vodní pólo, druhý windsurfing, třetí plavbu na katamaránu nebo v kajaku, dále třeba šnorchlování, sportovní potápění nebo jeden z motorizovaných vodních sportů. A když vám zbydou síly, vyrazte se večer pobavit na karaoke nebo zkusit štěstí v místním kasinu.

Jídlo

All inclusive servis se kromě ubytování a animačních programů vztahuje i na jídlo. K tomu patří snídaně, obědy a večeře formou bufetu, navíc po předchozí rezervaci také možnost povečeřet v jedné z a la carte restaurací. Během dne dostanete lehké občerstvení a neomezené množství rozlévaných alkoholických i nealkoholických nápojů místní výroby. Při pobytu v Dominikánské republice byste si rozhodně neměli nechat ujít ochutnávku místních specialit míchaných z rumu. Pití all inclusive si můžete na barech nechat naservírovat kdykoli od 10:00 do 24:00.