Dolce Vita

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín
12.06.2023 - 22.06.2023 11 Letecky - Praha All Inclusive 20 503 Kč
VYBRAT TERMÍN
15.06.2023 - 29.06.2023 15 Letecky - Praha All Inclusive 25 499 Kč
VYBRAT TERMÍN
03.07.2023 - 13.07.2023 11 Letecky - Praha All Inclusive 18 409 Kč
VYBRAT TERMÍN

Elegantní čtyřhvězdičkový hotel Dolce Vita nabízí lákadlo, kterému neodolají děti ani dospělí - nádherný tropický bazén, ve kterém se odreagují všichni návštěvníci bez ohledu na věk.

TROPICKÝ BAZÉN A BOROVICOVÁ ZAHRADA

V udržovaném areálu s možností posedět ve stínu vzrostlých borovic můžete trávit hodiny a hodiny příjemným odpočinkem, jakmile navíc vyjdete ze zahrady, ocitnete se přímo na pláži.


Poloha

Dolce Vita hotel se nachází na okraji oblíbeného albánského letoviska Durres (Drač), zhruba 10 km od jeho centra a jen 3 km od centra malého městečka Golem. Hotel je jen zahradou oddělený od pláže a leží 39 km od letiště a 42 km od hlavního města Tirana.

Kde se Dolce Vita nachází?

Dolce Vita leží v Albánii.

Vybavení

Hotel Dolce Vita nabízí 75 pokojů s výhledem na zahradu, 4 konferenční místnosti, recepci, restauraci, bar, směnárnu, venkovní amfiteátr a venkovní bar s terasou. Tento moderní hotel byl otevřený roku 2002 a k jeho největším přednostem patří velký tropický bazén hned u pláže (i s částí pro děti) a pěkná zahrada se vzrostlými borovicemi. Lehátka a slunečníky u bazénu jsou k využití zdarma. Milovníci neoklasického stylu budou potěšeni elegantním interiérem, free wi-fi v celém areálu pak udělá radost úplně všem.

Pokoje

Pěkné dvoulůžkové pokoje hotelu Dolce Vita nabízí dostatek prostoru, klimatizaci, možnost jedné přistýlky, satelitní TV s plochou obrazovkou, telefon, balkon či terasu a vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou nebo sprchou, wc). Za příplatek je možné využívat zabudovaný trezor a minibar, případně si rezervovat single pokoj, superior pokoj nebo pokoj s výhledem na moře. Wi-fi signál pokrývá i pokoje, takže můžete z pohodlí postele vyřizovat práci nebo brouzdat po internetu.

Pláž

Hotel Dolce Vita byl vybudován asi 80 metrů od pláže. Pláž v letovisku Durres je několik kilometrů dlouhá, písčitá a má pozvolný vstup do moře. Poblíž hotelu najdete část pláže, která patří právě k Dolce Vita a kde můžete využívat zdarma lehátka a slunečníky. Za poplatek je možné vyzkoušet vodní sporty.

Aktivity

Během pobytu v hotelu Dolce Vita si můžete užít animační programy pro děti i pro dospělé nebo zábavu v bazénu a vodní sporty na pláži. Animační programy se konají také večer v amfiteátru, taneční nadšence potěší pravidelné diskotéky. Vyrážet můžete také na nákupy na promenádu nebo na prohlídky historických zajímavostí do centra města Durres.

Jídlo

Standardní součástí pobytu v hotelu Dolce Vita je polopenze, která se skládá ze snídaní formou bufetu a večeří formou menu. Nápoje se platí zvlášť. Za příplatek si můžete dopřát i obědy se specialitami albánské i středomořské kuchyně.