Dimitra Beach

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín
28.05.2023 - 11.06.2023 15 Letecky - Praha Polopenze 36 990 Kč (-26 %)
VYBRAT TERMÍN
17.09.2023 - 25.09.2023 9 Letecky - Praha All Inclusive 34 290 Kč (-24 %)
VYBRAT TERMÍN
27.09.2023 - 07.10.2023 11 Letecky - Praha Polopenze 26 790 Kč (-25 %)
VYBRAT TERMÍN

Dimitra Beach resort patří mezi náročnější klientelou k nejoblíbenějším resortům na řeckém Kosu. Nachází se na klidném místě, je moderně vybavený a svým hostům poskytuje skutečně kvalitní služby.

LUXUSNÍ A OBLÍBENÝ

Hosté mají možnost vybrat si z pobytů s polopenzí a s all inclusive, k dispozici jsou jim kromě krásných venkovních bazénů také vnitřní lázně a z celého areálu je překrásný výhled na moře, rozkládající se hned před hotelem.


Poloha

Areál nově rekonstruovaného čtyřhvězdičkového hotelu Dimitra Beach byl vybudován v mírném svahu nad moře, v jihovýchodní části ostrova Kos. Hlavní město je od této klidné oblasti vzdálené 8 km (dobrá dostupnost autobusem), letiště je 32 km daleko. Zhruba 3 km od hotelu se nacházejí termální lázně.

Kde se Dimitra Beach nachází?

Dimitra Beach leží v Řecku.

Vybavení

Areál hotelu tvoří hlavní budova, řada viladomů rozmístěných ve svahu, pěkná zahrada a soukromá pláž. Hosté mají k dispozici recepci, směnárnu, restauraci s terasou, a la carte restauraci, tavernu, snack bar, 2 bary, minimarket, 3 bazény pro dospělé a 3 pro děti (lehátka a slunečníky zdarma), obchod se suvenýry a TV místnost. Z dětského hřiště je krásný výhled na moře, stejně jako od bazénu a z terasy. V hotelu funguje také miniklub pro děti od 4 do 12 let. V lobby je možné se zdarma připojovat na wi-fi. Dětské židličky i postýlky dostanete na vyžádání zdarma.

Pokoje

Krásné renovované pokoje jsou k dispozici ve variantě klasický dvoulůžkový pokoj, bungalov (prostornější) či junior suita (oddělený obývací pokoj). K dostání jsou i levnější nezrenovované dvoulůžkové pokoje a suity (se dvěma ložnicemi). Součástí každého pokoje je koupelna a wc, klimatizace, minilednice, satelitní TV a balkon nebo terasa.

Pláž

Oblázková pláž s příkřejším vstupem do vody s většími kameny se nachází hned pod hotelem. Na pláži je možné využívat lehátka, slunečníky i sprchy zdarma. Osušky se půjčují oproti kauci. Lepší vstup do moře najdete o pár metrů dál, směrem k hotelu Michelangelo.

Aktivity

Hotel je připravený na návštěvníky, kteří rádi sportují, i na ty, co radši o dovolené klidně lenoší. Během pobytu je možné cvičit ve fitness centru nebo si zkusit aerobik, zahrát si tenis, stolní tenis, minifotbal, basketbal, bocciu, vodní pólo a šipky (zdarma). Za poplatek se nabídka rozšiřuje o biliár, půjčení kola a motorky nebo o služby ve spa centru. Přes den i večer se konají zajímavé animační programy, těšit se můžete i na folklorní večery a živou hudbu. Hotel má také část adults only, takže si tu můžete odpočinout i bez přítomnost dětí, které se zatím mohou zabavit v miniklubu, v dětském bazénu nebo na hřišti s krásným výhledem na moře.

Jídlo

V hotelu Dimitra Beach máte možnost výběru ze stravování formou polopenze a formou all inclusive. All inclusive kromě snídaní a večeří formou bufetu zahrnují také obědy (bufet), brzké kontinentální snídaně, teplý i studený snack během dne a také půlnoční svačinku. Odpoledne si navíc můžete dopřát kávu/čaj se zákuskem a zmrzlinou. Nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby je možné čerpat od 10:00 do 24:00. Během pobytu máte také možnost po předchozí rezervaci povečeřet v a la carte restauraci.