Diamma Resort

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Dáváte na své dovolené předenost klidnému ubytování v zahradních vilkách, namísto velkých hotelových komplexů? Potom si pro svůj pobyt v albánském přístavu Drač vyberte resort Diamma.

VILKY U JADERSKÉHO MOŘE

Tento nedávno rekonstruovaný hotel, situovaný v krásné zahradě přímo u písečné pláže, je skvělým cílem i pro rodiny s dětmi, pro které tu má nachystaný dětský bazének nebo malé venkovní hřiště.


Poloha

Resort Diamma se nachází v jižní části oblíbeného albánského letoviska Durres (Drač), zhruba 10 km od jeho centra a 3 km od centra malého městečka Golem. Hotel stojí jen pár kroků od pláže a jeho vzdálenost od letiště je necelých 40 km.

Kde se Diamma Resort nachází?

Diamma Resort leží v Albánii.

Vybavení

Diamma Resort nabízí celkem 110 pokojů, rozmístěných v pěkných dvoupatrových vilkách v zahradě, kde se nachází i hotelový bazén s oddělenou částí pro děti a s venkovním wc a sprchou. U bazénu a v recepci se můžete připojovat k wi-fi. V zahradě najdete také malé dětské hřiště. V borovicové zahradě je situovaný také venkovní bar, který je možné využívat až do pozdního večera. Dále v hotelu najdete restauraci, wellness centrum a konferenční místnost pro obchodní i soukromá setkání. Lehátka a slunečníky u bazénu jsou k využití zdarma.

Pokoje

Nově rekonstruované pokoje hotelu Diamma Resort nabízejí dvě lůžka s možností přistýlky, vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou/sprchou, wc), individuální klimatizaci, TV a posezení s pohovkou. K některým pokojům patří také balkon nebo terasa. Za příplatek je možné si zajistit rodinný pokoj s možností až dvou přistýlek, apartmá nebo pokoj deluxe.

Pláž

Pěkná písečná pláž je od hotelu oddělená promenádou. Hostům hotelu jsou k dispozici lehátka i slunečníky zdarma, na pláži se nachází i sprcha. Voda je teplá a vstup do moře pozvolný, v případě větších vln se může zakalit a může se objevit mořská tráva. Na pláži je možné si půjčit šlapadla nebo vyzkoušet parasailing a další vodní sporty.

Aktivity

V Diamma Resortu je možné si zahrát tenis a squash, zajít si do wellness nebo relaxovat a opalovat se u venkovního bazénu. Hotel také nabízí možnost zapůjčení kola či auta. Děti mají malé hřiště venku v zahradě, vyčleněná je pro ně také mělká část bazénu.

Jídlo

Stravování formou all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední snack (pizza, sušenky, ovoce) a neomezenou konzumaci nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby (káva, čaj, voda, víno, vodka, koňak ad.). Nápoje z dovozu jsou za poplatek. V hotelové restauraci si můžete nechat za příplatek připravit také speciality z darů moře, například kalamáry nebo krevety.