Commodore Elite

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Nemáte rádi hluk a ruch hotelů, ve kterých přebývají rodiny s dětmi? Potom budete nadšení z pětihvězdičkového Commodore Elite Suites & Spa, kam se žádné děti nedostanou.

PRO STARŠÍ 18 LET

Hotel nabízí bohatý sportovní i kulturní program a zaměstnává ty nejlepší z oboru - o nezapomenutelný pobyt se vám tak postarají špičkoví kuchaři, uklízečky, animátoři i recepční.


Poloha

Rozlehlý komplex Commodore Elite Suites & Spa se nachází v hotelové zóně u promenády a pláže (200 metrů od nejbližších obchodů a restaurací), 8 km od centra letoviska Side, v oblasti vyhlášené Turecké riviéry. Mezinárodní letiště v Antalyi je vzdálené 55 km.

Kde se Commodore Elite nachází?

Commodore Elite leží v Turecku.

Vybavení

Stylový areál pětihvězdičkového hotelu Commodore Elite Suites & Spa zahrnuje kromě 24hodinové recepce, lobby, konferenční místnosti, 2 bufetové restaurace, 2 a la carte restaurací (turecká a středozemní) a několika barů taky řadu dalšího vybavení pro příjemné trávení volného času. Najdete tu třeba kadeřnictví, kino, 2 bazény s terasou na slunění (lehátka, slunečníky a osušky zdarma), fitness nebo úžasné spa centrum s tureckými lázněmi, krytým bazénem, vířivkou a soukromými masážními místnostmi. Hotelový personál ovládá 3 světové jazyky (angličtina, němčina, ruština) a můžete si u něj domluvit lekci jógy či pilates, čistírnu nebo třeba půjčení auta či kola. V lobby i na pokojích je k dispozici wi-fi, v bazénu navíc funguje “plovoucí bar”. Boxy s chlazenými nápoji najdete u bazénů i na pláži.

Pokoje

Netradičně řešené pokoje hotelu Commodore Elite Suites & Spa nabízejí dostatek prostoru, stylové vybavení a originálně řešené propojení ložnice s koupelnou. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové a z většiny je přímý nebo boční výhled na moře. Součástí každého pokoje je kromě balkonu a koupelny s wc (pantofle, župany, základní kosmetika) také satelitní TV, trezor, sada na přípravu kávy/čaje a fén na vlasy. Pokoje jsou klimatizované, většina nabízí příjemnou dřevěnou podlahu a jejich minibary jsou denně doplňované pivem, vodou, džusy, colou atd. Za příplatek je možné získat pokoj s přímým výhledem na moře nebo pokoj s privátním bazénem.

Pláž

Hotel se rozkládá přímo u krásné písčité pláže oceněné modrou vlajkou za kvalitu, stačí přejít přes promenádu. Pláž je vybavená lehátky, slunečníky, barem i chladicím boxem pro nápoje a nabízí dostatek lehátek pro hotelové hosty. Vstup do vody je pozvolný a moře klidné, čisté a průzračné.

Aktivity

V hotelu je možné se zapojit do sportovních aktivit pořádaných v rámci animačních programů (pilates, zumba, joga, šipky, nordic walking, plážový volejbal a další), zahrát si minigolf a kulečník nebo si zajít do fitness centra. Na pláži je možné za poplatek vyzkoušet různé vodné sporty. Kromě sportu se můžete těšit i na kulturu a odpočinek, třeba v podobě diskotéky, 3D kina, tanečních večerů, živé hudby, sauny, tureckých lázní, návštěvy kosmetického salónu nebo masáží pro páry i jednotlivce (poslední dvě jmenované za poplatek).

Jídlo

All inclusive můžete čerpat hned na několika místech v době od 10:00 do 24:00 každý den. Snídaně a obědy (bufet) se podívají v Sunrise restauraci v přízemí, na večeře (bufet) se chodí do Sunset restaurace v prvním patře a je vyžadováno formální oblečení. Do nabídky dále patří pozdní snídaně, lehký snack během dne, každodenní doplnění minibaru a jednou za pobyt zdarma večeře v a la carte restauraci. V Piano baru si můžete užít exotické koktejly a v ostatních barech alkoholické i nealkoholické drinky místní výroby.