Club Calimera Serra Palace

Pokud si chcete během své dovolené na Turecké riviéře hlavně odpočinout, pobavit se a nabrat nové síly a nejradši byste ani neopustili brány hotelu, je pro vás Club Calimera Serra Palace ideálním cílem.

BAZÉNOVÝ KOMPLEX, KLIDNÉ PROSTŘEDÍ

Hotelový komplex se nachází v odlehlé částí pobřeží a poskytuje svým hostům klid pro příjemnou relaxaci i pro zábavu ve spa centru, na pláži nebo v komplexu 5 bazénů s aquaparkem.


Poloha

Hotel Club Calimera Serra Palace se nachází jen několik desítek metrů od vlastní pláže na okraji letoviska Kizigalac, na velmi klidném místě odtrženém od světa. Do centra města to jsou 3 km, Manavgrat je vzdálený 14 km a Side 17 km. Vzdálenost od mezinárodního letiště v Antalyi je 80 km. Za nákupy můžete vyrazit pěšky do nejbližšího hotelu (cca 5 minut chůze).

Kde se Club Calimera Serra Palace nachází?

Club Calimera Serra Palace leží v Turecku.

Vybavení

Hotel je skvěle vybavený, takže vůbec nevadí, že se nachází daleko od městského ruchu a zábavy. Najdete tu klimatizované prostory vstupní haly s recepcí, hlavní restauraci, 3 a la carte restaurace (turecká, rybí, italská), 5 barů, snack bar, směnárnu, obchodní arkádu, kadeřnictví, konferenční místnost, dětské hřiště a miniklub. Hotel nabízí nádherný bazénový komplex (5 bazénů pro dospělé, 2 pro děti; lehátka a slunečníky zdarma), aquapark pro děti i dospělé a krytý bazén s jacuzzi a tureckou lázní. Děti od 4 do 12 let mohou trávit volný čas v pěkném miniklubu.

Pokoje

Prostorné, elegantní a moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a s individuální klimatizací jsou vybavené telefonem, satelitní TV, minibarem (doplňovaný vodou a nealkem), trezorem a vlastním sociálním zařízením (koupelna, wc, fén na vlasy). Ke každému pokoji patří také balkon nebo terasa. Za příplatek je možné si zajistit ubytování v rodinných pokojích se dvěma ložnicemi. Kromě pokojů v hlavní budově jsou součástí hotelu také bungalovy v zahradě.

Pláž

Oblázkovo-písečná pláž s hrubým pískem a se strmým vstupem do moře se nachází jen pár kroků od hotelu. Součástí plážového vybavení jsou lehátka, slunečníky, osušky a plážový bar (zdarma). Pláž není vhodná pro malé děti a vzhledem ke kamínkům je vhodné si brát obuv do vody.

Aktivity

Během své dovolené v hotelu Club Calimera Serra Palace se rozhodně nebudete nudit. Přes den se tu můžete účastnit animačních aktivit, zábavné programy jsou připravené i na večer. Nabídka bezplatných sportů zahrnuje: tenis (večerní osvětlení za poplatek), fotbal, minigolf, plážový volejbal, stolní tenis, aerobic, fitness a návštěvu sauny nebo tureckých lázní. Procedury v tureckých lázních, masáže, vodní sporty, kulečník a návštěva herny nebo SPA centra je za poplatek.

Jídlo

Velkým plusem hotelu Club Calimera Serra Palace je 24hodinový all inclusive servis. Jeho součástí jsou snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, lehké občerstvení v průběhu dne, odpolední káva/čaj se zákusky, zmrzlina, turecké palačinky a půlnoční občerstvení. Děti mají během večeře připravený vlastní bufet a v restauraci funguje i dětský koutek se speciální stravou, ohřívačem lahví a dalším potřebným vybavením.