Cenger Beach Resort & Spa

V hotelu Cenger Beach Resort & Spa si užijete báječnou odpočinkovou dovolenou se vším, co k ní patří - klidným prostředím, soukromou pláži a stylovým, dobře vybaveným spa centrem.

SKVĚLÉ SPA V BOŽSKÉM KLIDU

Tento hotel je ideální pro osoby toužící po klidu a odpočinku a pro zamilované páry, které si chtějí užívat pohodu, klid a skvělé jídlo v krásném koutě Turecké riviéry.


Poloha

Moderní hotelový komplex Cenger Beach Resort & Spa je situovaný na odlehlém, klidném místě bez dalších hotelů, jen 150 metrů od pláže. Hotel je umístěný 3 km od Kizilotu a 20 km od centra historického města Side. Mezinárodní letiště v Antalyi je vzdálené 95 km.

Kde se Cenger Beach Resort & Spa nachází?

Cenger Beach Resort & Spa leží v Turecku.

Vybavení

Cenger Beach Resort & Spa je středně velký komplex s 268 pokoji, vstupní halou s recepcí, několika výtahy, hlavní restaurací, 2 a la carte restauracemi (rybí, turecká), několika bary, malou obchodní arkádou, konferenční místností, 2 venkovními bazény (jeden se skluzavkami; lehátka a slunečníky zdarma), dětským bazénem, dětským klubem, tetovacím salonem, diskotékou a špičkovým SPA centrem (turecká lázeň, sauna, bazén, fitness, masáže). Hotel je klimatizovaný a ve společných prostorách funguje zdarma wi-fi připojení.

Pokoje

Čisté a velké pokoje hotelu Cenger Beach jsou vybavené vším potřebným pro příjemnou a pohodlnou dovolenou. Pokoje jsou klimatizované, denně uklízené a jejich součástí je vlastní koupena se sprchou a wc, balkon, fén, telefon, satelitní TV a za poplatek také trezor a minibar. Za výhodnější cenu si můžete zajistit hůře situované pokoje, rodinné pokoje s oddělenou ložnicí (případně prostornější pokoje s palandami) jsou naopak za příplatek, stejně jako wi-fi připojení na pokoji.

Pláž

Pěkná písečno-oblázková pláž je od hotelu oddělená pouze pobřežní komunikací (150 metrů), přístup na pláž je zajištěn podchodem. Pláž je vybavená barem, sprchou a toaletami. Bar, lehátka, slunečníky a ručníky na pláži patří hotelu a hosté je mohou využívat zdarma. Vstup do moře je tu poměrně strmý a kamenitý, proto se nehodí pro malé děti. Je vhodné vzít si s sebou boty do vody.

Aktivity

Hotel Cenger Beach Resort & Spa nabízí svým hostům především skvělé lázeňské služby ve svém moderním SPA centru (sauna, masáže, peeling v tureckých lázních - za poplatek). Zdarma je možné si zahrát plážový volejbal a tenis (osvětlení a vybavení za poplatek), zajít si do fitness centra nebo se zapojit do animačních aktivit. Biliár, šipky, bowling a vodní sporty na pláži patří ke zpoplatněným aktivitám.

Jídlo

Hotelové all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, navíc pozdní snídaně, odpolední kávu/čaj se zákuskem a jednou za pobyt také možnost povečeřet v a la carte restauraci (po předchozí rezervaci). Skvělé menu servírují ve zdejší rybí restauraci, luxusní jsou také místní saláty. Součástí all inclusive jsou také vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v neomezeném množství (10:00-24:00).