Bluebay Coronado Golf Resort

Pro milovníky golfu, klidu a nádherných výhledů na oceán je v Panamě jasnou volbou nově zrekonstruovaný hotel Bluebay Coronado Golf & Beach Club.

GOLFOVÁ DOVOLENÁ V PANAMĚ

Tento hotel nabízí program all inclusive, nachází se jen kousek od pláže a do městečka Coronado je to z něj jen pár minut. Užít si tak můžete i nákupy nebo posezení v typické panamské restauraci.


Poloha

Bluebay Coronado Golf & Beach Resort se rozprostírá jen 800 metrů od pláže Coronado na západním pobřeží Panamy, u Tichého oceánu. Cesta z letiště trvá 90 minut, v hlavním městě jste za něco málo přes hodinu. Pokud budete chtít vyrazit na nákupy nebo za poznáváním panamské kultury a tradic, můžete zamířit do městečka Coronado, od kterého vás dělí jen pár kilometrů.

Kde se Bluebay Coronado Golf Resort nachází?

Bluebay Coronado Golf Resort leží v Panamě.

Vybavení

Největší chloubou tohoto hotelu je špičkové golfové hřiště, které navrhli architekti George & Tom Fazio. Kromě golfového hřiště vám tu jsou k dispozici 4 tenisové kurty, fitness centrum, venkovní bazén s lehátky a slunečníky nebo šipky (zdarma), spa centrum a centrum vodních sportů na pláži (za poplatek). Ve veřejných prostorech je k dispozici wi-fi připojení zdarma.

Pokoje

Pokoje hotelu Bluebay Coronado Golf & Beach Resort jsou minimalistické, ale nabízejí všechno, co potřebujete pro pohodovou dovolenou - od vlastní koupelny s wc a s vysoušečem vlasů přes klimatizaci a trezor až po telefon, wi-fi a satelitní televizi. Pokoje jsou světlé, s výhledem na golfové hřiště, do zahrady nebo na bazén. Vybrat si můžete z klasického dvoulůžkového pokoje nebo z junior suity (s obývací částí oddělenou dveřmi).

Pláž

Nejbližší část pláže se od hotelu nachází asi 800 metrů. Hotel disponuje i vlastním kusem pláže s plážovým klubem, bazénem, lehátky, slunečníky a občerstvením, kam vás zdarma doveze hotelový shuttle bus (cca 5 minut).

Aktivity

Bluebay Coronado Resort nabízí skvělé podmínky na golf, který můžete proložit posezením v jedné ze zdejších restaurací a ochutnáváním panamských, italských nebo mezinárodních pochoutek a nejrůznějších koktejlů. Pokud golfu právě neholdujete, určitě uvítáte možnost zahrát si tenis, zaplavat si v bazénu, zacvičit ve fitness centru nebo zahrát si šipky. Po sportovním výkonu se o vás skvěle postarají ve zdejším spa centru, kde si můžete dopřát třeba uvolňující vířivku nebo několik druhů masáží.

Jídlo

V rámci all inclusive si během svého pobytu vychutnáte snídaně, obědy a večeře formou bufetu, to vše navíc s krásným výhledem do zahrady. Nárok máte i na malé snacky na baru během dne nebo na alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby. Zkrátka nepřijdete ani v plážovém baru, kde si můžete dopřát malé svačinky a pití. Hotel nabízí tradiční panamskou kuchyni, mezinárodní jídla, italské dezerty i zdravé speciality - vybere si tu zkrátka každý.