Blue Waters Club

Blue Waters Club je špičkový pětihvězdičkový hotel, který se může chlubit nebývale širokou nabídkou aktivit, od tenis přes bowling až po lezení na umělé stěně.

HOTEL S LEZECKOU STĚNOU

K tomu, abyste při všem sportování doplnili potřebné živiny, slouží skvělá restaurace s bufetem a také dvě a la carte restaurace. Hotel je vyhlášený čistotou, bohatým programem i kvalitou personálu.


Poloha

Blue Waters Club resort se rozkládá v letovisku Sorgun, 5 km od centra historického města Side a 65 km od mezinárodního letiště v Antalyi. Pláž je od hotelu vzdálená jen 100 metrů.

Kde se Blue Waters Club nachází?

Blue Waters Club leží v Turecku.

Vybavení

Rozlehlý areál Blue Waters Club nabízí spoustu prostoru pro odpočinek i zábavu. Jeho součástí je rozlehlá zahrada se 3 venkovními bazény (lehátka, slunečníky a osušky zdarma), aquaparkem a se 3 dětskými bazény. Dále zde najdete vstupní halu s recepcí, hlavní restauraci, 2 a la carte restaurace (turecká a rakouská), 4 bary, snack bar,kavárnu, internetový koutek (za poplatek), obchodní arkádu, knihovnu, kadeřnictví, kino, bowling, tenisové kurty, spa a wellness centrum nebo 4 konferenční místnosti. V chladném období uvítáte přítomnost vyhřívaného krytého bazénu. Wi-fi připojení v areálu je zpoplatněné. Hotel je skvěle nachystaný na děti, kromě bazénů a aquaparku nabízí také dětské hřiště, miniklub, teenage klub a jazykové kurzy.

Pokoje

Standardní pokoje jsou rozmístěné v hlavní budově a v dvoupodlažních budovách v hotelové zahradě. Všechny pokoje jsou centrálně klimatizované a k jejich vybavení patří telefon, minibar (denně doplněná voda a nealko), satelitní TV a vlastní koupelna s wc a vysoušečem vlasů. Trezor patří ke zpoplatněným službám, stejně jako připojení k internetu. Ke každému pokoji patří vlastní balkon nebo terasa. Za příplatek je možné si zajistit pokoj s bočním výhledem na moře, případně rodinný pokoj se dvěma ložnicemi.

Pláž

Hezká písečná pláž s oblázky se nachází jen 100 metrů od hotelu. Součástí plážového vybavení jsou lehátka, slunečníky a osušky (zdarma), plážový bar a bar na molu.

Aktivity

Hotel Blue Waters Club má jednu z nejširších nabídek sportů a volnočasových aktivit v celé oblasti. K zábavě bez poplatku patří denní a večerní animační programy, volejbal, tenis (5 kurtů; vybavení a světla za poplatek), stolní tenis, minigolf, lezení na stěnu, kulečník, fitness, basketbal, jogging, aerobik, fotbal, lukostřelba, střelba ze vzduchovky, šipky, sauna, pára, turecké lázně, vířivka a vodní gymnastika. Pokud si připlatíte, můžete si navíc půjčit auto nebo kolo, zajezdit si na koni, zahrát si bowling nebo si zajít do SPA centra (masáže, vířivka, salon krásy).

Jídlo

All inclusive můžete v hotelu Blue Waters Club čerpat 24 hodin denně, k dispozici máte neomezené množství rozlávaných nápojů místní výroby a vybraných dovážených nápojů (alko i nealko), bufetové snídaně, obědy a večeře, pozdní snídaně,půlnoční svačiny a lehké občerstvení během dne, včetně zmrzliny, tureckých palačinek a odpolední kávy/čaje se zákusky. Pro děti je připravený speciální dětský bufet.