Bleart

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Skvělé vybavení, bazén s barevnými efekty, chutná strava a hlavně nádherné soukromé molo, kde můžete trávit hodiny relaxací a pozorováním moře se sklenkou dobrého vína.

S ÚŽASNÝM BAZÉNEM A VLASTNÍM MOLEM

Hotel Bleart ale nabízí mnohem víc - přátelskou atmosféru, moderní prostředí, pěkné spa centrum nebo možnost uspořádat ve zdejších prostorách jak velkou firemní konferenci, tak malou romantickou svatbu.


Poloha

Hotel Bleart stojí přímo na krásné, několik kilometrů dlouhé pláži v oblasti Golem, u letoviska Durres, jednoho z nejstarších měst Albánie. Hotel se nachází 10 km od centra města a 30 km od letiště. Je to ideální místo pro pořádání výletů do blízkých měst i národních parků. K hotelu patří vlastní molo, kde si můžete užít živou hudbu.

Kde se Bleart nachází?

Bleart leží v Albánii.

Vybavení

Moderní budova hotelu Bleart nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, kavárnu, bar s terasou a s výhledem na bazén a moře, fitness centrum, wellness centrum, noční bar a dva konferenční sály. Jedna restaurace s barem se nachází také na molu. Ve venkovních prostorách najdete velký bazén s dětskou částí, obklopený lehátky a slunečníky (zdarma) a dětské hřiště. Bez poplatku je možné využívat i lehátka a slunečníky na pláži, zaměstnanci vám také ochotně zapůjčí plážové osušky. V hotelu funguje free wi-fi.

Pokoje

Menší, ale elegantní pokoje pokoje hotelu jsou nabízené v dvoulůžkové, třílůžkové a rodinné variantě (dvě manželské postele nebo jedna manželská a dvě klasické). Součástí vybavení je klimatizace, telefon, satelitní TV, koupelna s wc a balkon nebo terasa. Do dvoulůžkových pokojů je možné zajistit přistýlku. Na pokojích funguje free wi-fi.

Pláž

Přímo před hotelem se rozkládá krásná, kilometry dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, který je ideální pro děti. Hotel má vlastní vyhrazenou část s lehátky a slunečníky zdarma. Na pláži funguje také centrum vodních sportů za poplatek.

Aktivity

V hotelu Bleart se zabaví velcí i malí. Děti tu mají vlastní část bazénu a pěkné dětské hřiště, dospělí mají mnohem širší nabídku pro trávení volného času - od posilovny přes skvělé spa centrum se saunou, párou a jacuzzi až po noční klub či vodní sporty na pláži. Asi největší předností hotelu je soukromé molo, kde se můžete najíst, posedět s vínem a sledovat západ slunce nebo si tu objednat narozeninovou oslavu nebo klidně svatbu.

Jídlo

Standardní součástí pobytu je polopenze formou bufetu, za příplatek je možné si zajistit plnou penzi. Těšit se můžete hlavně na speciality středomořské kuchyně, ale i na albánské speciality.