Bin Majid Beach Resort

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Rádi se na dovolené koupete v bazénu i ve vyhřátém moři? V hotelu Bin Majid Beach Resort budete mít k dispozici nejen krásně teplé moře, ale i tři prostorné hotelové bazény.

S VYHŘÁTÝM MOŘEM A 3 BAZÉNY

Hotel leží přímo u dlouhé písečné pláže a svým hostům nabízí kvalitní all inclusive servis - ideální pro klidnou dovolenou ve Spojených arabských emirátech.


Poloha

Bin Majid Beach Resort se rozkládá v emirátu Ras Al Khaimah, přímo u písčité pláže. Zhruba 20-25 minut od hotelu se nachází vodní park a centrum města. Cesta z letiště trvá asi 80 minut.

Kde se Bin Majid Beach Resort nachází?

Bin Majid Beach Resort leží ve Spojených arabských emirátech.

Vybavení

Hotel Bin Majid Beach Resort je ideálním cílem pro milovníky odpočinkové dovolené. Najdete tu vstupní halu s recepcí, hlavní restauraci, několik barů, 3 bazény (lehátka a slunečníky zdarma), dětské brouzdaliště, zahradu, směnárnu, půjčovnu aut, obchod se suvenýry, lobby, saunu či jacuzzi. Nudit se tu ale rozhodně nebudou ani sportovní nadšenci. V celém areálu hotelu je také možné se zdarma připojovat na wi-fi.

Pokoje

Útulné pokoje jsou vybavené klimatizací, telefonem, minibarem, trezorem a satelitní televizí. Součástí každého pokoje je vlastní koupelna s wc. Za příplatek si můžete zarezervovat prostornější pokoje s balkonem nebo terasou a s výhledem do zahrady, na bazén či na moře.

Pláž

Písečná pláž o délce 800 metrů se rozkládá přímo u hotelu. Na pláži se nachází bar. Lehátka a slunečníky je možné využívat bez poplatku.

Aktivity

Zdarma si můžete v hotelu Bin Majid Beach Resort zahrát plážový volejbal, fotbal nebo stolní tenis. Tenis, biliár a vodní sporty na pláži patří ke zpoplatněným aktivitám. V hotelu se nachází také spa centrum, ve kterém si můžete dopřát saunu či jacuzzi (zdarma) nebo několik druhů masáží (za poplatek). Děti mají k dispozici malé brouzdaliště.

Jídlo

Hotel nabízí all inclusive stravování, které zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu nebo menu, odpolední kávu či čaj se zákusky (15:00-17:00) a vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje v restauracích a barech včetně baru na pláži (0:00‑24:00).