Hotel Sanur Beach

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Skvělé večery v koktejlovém baru na pláži za doprovodu živé hudby si užijete v hotelu Sanur Beach. Dopřát si tu můžete kromě standardních koktejlů a ovocných džusů i kvalitní víno a vychlazené pivo.

Nejkvalitnější spánek na východním pobřeží Bali

Po jedenácté hodině večer je bedlivě dodržován noční klid, klidné spaní si tu tedy užijí i ti, které normálně vzbudí každé šustnutí. Pokud hledáte opravdovou relaxaci, tady se vám jí dostane.


Poloha

Špičkový hotel Sanur Beach leží v těsném sousedství nádherné bílé pláže Sanur. Stejnojmenné letovisko Sanur je oázou klidu a míru a jako cíl své dovolené na Bali si ho rádi vybírají zejména zralí cestovatelé a rodiny s dětmi. Na rozdíl od Kuty se tu nemusíte bát bujarého nočního života, který by vás rušil ze spaní a nenechal vás odpočinout. Od letiště je hotel Sanur Beach vzdálený asi 20 km, od centra hlavního města Denpasaru zhruba 15 km. V blízkosti hotelu navíc najdete spoustu možností chutného a levného stravování a nespočet nejrůznějších barů, restaurací a obchodů.

Kde se Hotel Sanur Beach nachází?

Hotel Sanur Beach leží na Bali v Sanuru.

Vybavení

Sanur Beach hotel se může pyšnit čtyřmi hvězdami a rozhodně si každou z nich plným právem zaslouží. Díky bezbariérovému přístupu si pobyt v tomto luxusním hotelu užijí i lidé, kteří by si to jinak nemohli dovolit. Hotelové budovy jsou situovány pouhých pár metrů od pláže, do rozlehlé zahrady s vzrostlými kokosovými palmami. K vybavení hotelu patří parkoviště, směnárna, čistírna, lékařská ordinace nebo konferenční místnost. Navíc můžete využít hotelový trezor, 24-hodinový pokojový servis a dětský koutek. Velice oblíbené jsou lázně na okraji pláže a salón krásy. V hotelu fungují dvě restaurace, ve kterých si pochutnáte jak na indonéských specialitách, tak na italské kuchyni. Stylový Bamboo bar na pláži nabízí nejen úchvatný výhled na Indický oceán, ale i ovocné džusy, vychlazená piva, značková vína a tropické kotejly. Večer si tu navíc můžete u koktejlu poslechnout příjemný hudební doprovod.

Pokoje

Hotel Sanur Beach nabízí několik různých typů pokojů, které se liší velikostí, umístněním a některými prvky ve výbavě. Všechny pokoje jsou pohodlné, dostatečně prostorné a vybavené soukromou koupelnou, kabelovou LED televizí, telefonem, klimatizací, minibarem, trezorem, vybavením pro přípravu čaje a kávy a elektronickým zámkem. Pokoje jsou krásně sladěné a koncipované do přírodních materiálů a tónů, takže se v nich budete cítit více než útulně.

Pláž

Hotel leží přímo na pláži Sanur - kilometry dlouhém pásu zářivého bílého písku. Koupání občas znesnadňuje odliv, ale v této době (a nejen v ní) vám jsou k dispozici prostorné hotelové bazény s krásně vyhřátou vodou. Pláž Sanur je jako stvořená pro procházky, ranní jogging, odpočinek ve stínu slunečníků, ale i pro nejrůznější vodní sporty. Vybavení pro tyto sporty si můžete zapůjčit v jedné z mnoha plážových půjčoven.

Aktivity

Pokud máte rádi svůj večerní klid a porci dlouhého nerušeného spánku, ale přes den si chcete užívat pohybu, kulinářských specialit a kvalitní relaxace, pak jste v Sanur Beach hotelu správně. Na to, aby po 23. hodině nikdo nerušil noční klid, dohlíží zodpovědný personál. Nemusíte se tak bát vyrazit sem s dětmi nebo s partnerem, který má lehké spaní. Přes den se příjemně unavíte na tenisových kurtech, ve fitness centru, na badmintonu, při minigolfu nebo během projížďky na kole. Osvěžit se můžete v jednom ze dvou bazénů, detoxikovat v sauně, porci hýčkání a péče vám dopřejí šikovní maséři v lázních. Děti se dosytosti vyřádí na vlastním hřišti a celá rodina nasbírá nezapomenutelné zážitky při provozování nejrůznějších vodních sportů.

Jídlo

V ceně zájezdu je zahrnuta snídaně formou bufetu, při které dostanete nabídku čerstvých delikates od sezónního ovoce až po právě upečený chléb. V hotelu si můžete zaplatit i další denní jídla a la carte, nebo si zajít do na balijské pokrmy do jedné z blízkých restraurací. V Sanuru jich je celá řada a v mnohých se najíte doslova za pár korun. Vybrat si ale samozřejmě můžete luxusní restaurace s nejlepšími dostupnými službami. Záleží jen na tom, čemu dáváte přednost.