Hotel Bumas

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Hotel Bumas se nachází v nejtradičnějším balijském letovisku Sanur, které nabízí náhled do autentického života na Bali. To vše v kombinaci se službami evropské kvality.

V srdci skutečného Bali

Hotel je ideální pro aktivní i relaxační dovolenou - můžete si tu půjčit kolo, zasurfovat si na vzbouřených vlnách nebo jen odpočívat v nádherné tropické zahradě.


Poloha

Rodinný hotel Bumas leží na jihovýchodním pobřeží Bali, nedaleko hlavního města Denpasar. Hotelové budovy jsou umístněné v nádherné tropické zahradě v letovisku Sanur, jen pár desítek metrů od bílé písečné pláže. Cesta z letiště do hotelu je asi 12 km dlouhá a trvá zhruba 10 minut, centrum Denpasaru najdete ve vzdálenosti 8 km. Sanur patří k nejstarším turistickým destinacím na Bali, přesto si dokázal uchovat své kouzlo a dnes je z něj nejtradičnější letovisko na ostrově. Proto je vhodný hlavně pro ty turisty, kteří chtějí poznat co nejskutečnější tvář Bali.

Kde se Hotel Bumas nachází?

Hotel Bumas leží na Bali v Sanuru.

Vybavení

Tříhvězdičkový hotel Bumas je vybavený vším, co potřebujete pro odpočinkovou dovolenou. Najdete tu kvalitní restauraci, která vám nabízí nejen místní tradiční pokrmy, ale i vybrané pochoutky z čínské a evropské kuchyně. V baru u bazénu si můžete dopřát koktejly podle vlastního výběru a občerstvit se sendviči nebo drobnými snacky. O bezpečnost vašich věcí se postarají pevné trezory, oblečení vám vyčistí v prádelně, ve směnárně si zase můžete vyměnit eura za rupie. Pokud budete chtít vyrazit poznávat ostrov, můžete si pronajmout auto nebo využít taxi služeb. O čistotu vašeho ubytování se stará ochotná 24-hodinová pokojová služba. Samozřejmostí jsou dva velké bazény s průzračnou a osvěžující vodou a také vířivka “jacuzzi”. Rozmazlovat se nechte ve zdejších lázních, kde se vám dostane masáží a spa procedur. Celý areál se nachází v nádherné tropické zahradě, zvoucí k relaxaci a odpočinku. Pokud si budete chtít vyřídit pracovní korespondenci, využijte poštovní služby nebo wi-fi připojení.

Pokoje

V hotelu Bumas najdete 75 pokojů, které se dělí do tří typů - superior, deluxe a junior site. Součástí každého pokoje je klimatizace, satelitní televize, telefon a balkon či terasa. Pokud patříte mezi odpůrce tabáku a bojíte se, že váš pokoj mohl po předchozích obyvatelích načichnout tabákovým kouřem, je možné na požádání zajistit nekuřácké pokoje. Za příplatek zhruba 3 dolary na den si také můžete zajistit v pokoji minibar. Pokoje jsou vybaveny v klasickém balijském stylu tak, aby vám umožňovaly kvalitní odpočinek a poskytovaly dostatek prostoru.

Pláž

Krásná prostorná pláž Sanur s jemným bílým pískem leží ob jeden hotelový areál od hotelu Bumas. Ochotný personál na recepci vás rád nasměruje nejkratší cestou k pláži. Pláž Sanur je vyhlášena zejména mezi surfaři, pokud tedy patříte k vyznavačům tohoto sportu, bude vás to tady bavit. Ale jestli dáváte přednost koupání, opalování na pláži nebo jiným vodním radovánkám, ani tak tu nepřijdete zkrátka.

Aktivity

Kromě gastronomických radovánek si v hotelu Bumas užijete také radovánky sportovní. K dispozici vám jsou dva prostorné bazény, které můžete využít (nejen) v době nepříznivých podmínek v moři. Pokud patříte k milovníkům cyklistiky, určitě uvítáte možnost vypůjčit si kolo a vyrazit poznávat krásy ostrova po vlastní ose. Jestliže na cyklohrátky moc nejste, o poznávání ostrova nepřijdete ani tak. V rámci pobytu máte zahrnuty také poznávací výlety, díky kterým vám ty nejdůležitější krásy Bali rozhodně neutečou. Na pláži si zase můžete vyzkoušet nejrůznější vodní sporty a vrátit se tak z dovolené s novými, zajímavými zážitky.

Jídlo

V ceně zájezdu je zahrnuta snídaně formou kontinentálního bufetu. Denně od osmi do deseti si můžete vybírat z široké nabídky sezónního ovoce, chleba, croissantů, rýžových a nudlových pokrmů nebo palačinek, k pití máte na výběr kávu, čaj nebo nejrůznější ovocné džusy. Hotelová restaurace je otevřená do půlnoci a obsluha vám v ní nabídne pokrmy indonéské, čínské i evropské. Z hotelu to navíc není daleko do centra Denpasaru, takže pokud vám zajímá skutečná balijská kuchyně, můžete vyrazit na ochutnávky tam.