Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Azak je útulný malý hotel se třemi hvězdami, který si oblíbili méně nároční klienti milující klid, pohodu a romantické prostředí. Nezapomenutelné jsou zejména snídaně a večeře u bazénu.

SNÍDANĚ U BAZÉNU

Hotel se nachází přímo u slavné pláže Kleopatra a poskytuje krásné výhledy na pláž i na hrad v Alanyi. Hotel má útulné malé pokoje a nachází se v docházkové vzdálenosti od centra města.


Poloha

Příjemný malý hotel Azak najdete v letovisku Alanya, asi 800 metrů od centra. Mezinárodní letiště v Antalyi je vzdálené 120 km. Přímo u hotelu se nachází pláž, v nejbližším okolí najdete i spoustu nákupních možností a gastronomických zařízení.

Kde se Azak nachází?

Azak leží v Turecku.

Vybavení

V hotelu Azak funguje vstupní hala s recepcí a směnárnou, výtah, vnitřní a venkovní restaurace, a la carte restaurace, snack bar, vitamin bar, bar v lobby a bar u bazénu, kavárna, televizní koutek nebo konferenční místnost. V lobby je volně dostupné wi-fi připojení, internetový koutek je za poplatek. Součástí hotelu je krytý bazén a venkovní bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky zdarma), děti se mohou zabavit také na dětském hřišti.

Pokoje

Malé, ale útulné pokoje hotelu Azak s možností dětské postýlky jsou vybavené vlastním sociálním zařízením (koupelna, wc, fén), individuálně ovladatelnou klimatizací, satelitní TV a telefonem. Nápoje v minibaru jsou za poplatek, stejně jako využití sejfu. K pokoji patří balkon s krásným výhledem na pláž a často i na městský hrad.

Pláž

Vyhlášená pláž Kleopatra s oblázky, hrubším pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází hned u hotelu. Na pláži je návštěvníkům k dispozici bar, lehátka, slunečníky a centrum vodních sportů (vše za poplatek). Pláž je vhodná pro děti.

Aktivity

Návštěvníci si mohou v hotelu Azak zdarma zacvičit ve fitness centru nebo se zapojit do příležitostných animačních programů. Ke zpoplatněným aktivitám patří kulečník, tenis na veřejném kurtu a vodní sporty na pláži, zpoplatněná je i návštěva sauny a tureckých lázní včetně masáží a dalších procedur. Cca 20 km od hotelu se nachází Sea World, kde si užijete skvělou show s lachtany a delfíny, kterou ocení nejen děti, ale i dospělí.

Jídlo

Hotel Azak nabízí svým hostům polopenzi - snídaně a večeře formou bufetu, který si můžete vychutnat venku u bazénu. Nápoje jsou za poplatek. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází velké množství restaurací, kde můžete okusit tradiční turecké speciality i mezinárodní kuchyni.