Atlantis

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Atlantis je příjemný hotel čtyřhvězdičkové úrovně, který vám poskytuje komfortní ubytování, kvalitní služby a zajímavou nabídku animačních programů i volnočasových aktivit.

V KRÁSNÉ ZAHRADĚ U HLAVNÍHO MĚSTA

Poloha hned u pláže a zároveň pouhé dva kilometry od centra hlavního města Kos láká milovníky koupací dovolené i bohatého nočního života. Hotel se hodí pro všechny věkové kategorie.


Poloha

Atlantis hotel se nachází na okraji hlavního města Kos, asi 2 km od jeho centra. Za nejbližšími restauracemi, tavernami, bary a obchody stačí urazit jen půl kilometru. Mezinárodní letiště Ippokratis je vzdálené 26 km.

Kde se Atlantis nachází?

Atlantis leží .

Vybavení

Hotel Atlantis se skládá z nové hlavní budovy, starší budovy a řady bungalovů a villadomů, rozmístěných ve vzrostlé subtropické zahradě plné stromů a květů. Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, výtahy v hlavní budově, 2 restaurace, 4 bary, společenská místnost a minimarket. Ve venkovních prostorách najdete 2 bazény pro dospělé, bazén pro děti a dětské hřiště. Lehátka a slunečníky u bazénů jsou k využití zdarma. Internetový koutek i wi-fi v lobby jsou zpoplatněné.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje hotelu Atlantis se skládají z ložnice a koupelny s wc. Vždy k nim patří také balkon nebo terasa. Centrální klimatizace je v hlavní sezóně bez poplatku. K základnímu vybavení dále patří lednička, telefon a satelitní TV. Za příplatek je možné si zajistit dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře nebo rodinný pokoj se dvěma oddělenými místnostmi (ložnice a obývací pokoj).

Pláž

Dlouhá písečno-oblázková pláž se rozprostírá přímo před hotelem. Plážový servis (lehátka, slunečníky) je zpoplatněný, stejně jako nabídka vodních sportů na pláži. Vstup do vody je oblázkový, později písečný a poměrně prudký, nehodí se tedy úplně pro malé děti. Kromě slunečníků vám stín mohou poskytnout i kolem rostoucí stromy. Zhruba o 150 metrů dále se nachází oblíbená pláž Mylos s pozvolným vstupem do vody a s plážovým barem.

Aktivity

V hotelu Atlantis si můžete zdarma zahrát plážový volejbal nebo se zúčastnit animačních programů pro dospělé i pro děti (přes den pro všechny, večer pak animační programy pro dospělé u bazénu). Za poplatek si dále můžete zahrát tenis, stolní tenis a kulečník, vyzkoušet si vodní sporty na pláži nebo si půjčit kolo, auto či motorku. Volně přístupné jsou také bazény a dětské hřiště. Pokud rádi nakupujete a bavíte se, do centra hlavního města Kos to jsou jen 2 km.

Jídlo

Strava ve formě all inclusive bufetu patří k nejsilnějším stránkách hotelu Atlantis. Těšit se můžete na snídaně, obědy a večeře, snack bar u bazénu s malými svačinkami po celý den (pizza, sendviče, zmrzlina, pečivo) a na nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby (10:00-23:00). Po předchozí rezervaci můžete povečeřet také v tematické restauraci u bazénu - podávají se tu řecké, italské i BBQ speciality.