Apollon

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín
06.09.2022 - 20.09.2022 15 Letecky - Praha All Inclusive 40 590 Kč
VYBRAT TERMÍN
26.09.2022 - 06.10.2022 11 Letecky - Praha All Inclusive 27 790 Kč (-3 %)
VYBRAT TERMÍN

Chcete trávit svou dovolenou na Kosu v blízkosti obchodních a nákupních možností, ale nechcete bydlet přímo v nejrušnějších ulicích hlavního města? Potom je pro vás skvělým řešením hotel Apollon, ze kterého to je centra Kosu jen pár minut chůze.

BLÍZKO HLAVNÍHO MĚSTA

Hotel byl vybudován jen pár desítek metrů od pláže, jeho velkou předností je krásná zahrada se vzrostlými palmami, které vám za horkých dní poskytnou stín a pěkná zátiší k odpočinku. Na profesionalitu personálu se můžete spolehnout za všech okolností.


Poloha

Hotel Apollon se nachází v oblasti Lambi, jen 250 metrů od pláže a 1,5 km od centra hlavního města Kos, kam můžete dojít pěšky. V blízkosti hotelu najdete množství restaurací, taveren, barů i obchodů, letiště je vzdálené 25 km. Od autobusové zastávky vás dělí jen 50 metrů.

Kde se Apollon nachází?

Apollon leží .

Vybavení

Mezi vybavení čtyřhvězdičkového hotelu Apollon patří vstupní hala s recepcí (zde trezory k pronájmu), restaurace, několik barů a lobby bar s TV koutkem. V krásné vzrostlé zahradě najdete bazén s oddělenou částí pro děti, terasu na slunění s lehátky a slunečníky zdarma nebo třeba dětské hřiště. V lobby funguje wi-fi připojení zdarma, internetový koutek a wi-fi na pokojích je za poplatek.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje hotelu Apollon jsou vybavené koupelnou, wc, miniledničkou, telefonem, satelitní TV, fénem na vlasy a balkonem nebo terasou. V hlavní sezóně (červen-září) je možné oproti kauci využívat individuální klimatizaci.

Pláž

Nejbližší pláž je od hotelu vzdálená cca 250 metrů přes místní komunikaci. Jedná se o písečnou pláž s jemnými oblázky a pozvolným vstupem do vody, se zpoplatněnými lehátky, slunečníky a osuškami. Pláž je vybavená také barem (za poplatek) a sprchami. Vydat se můžete i dál, po celém pobřeží se nachází spousta pěkných pláží.

Aktivity

V hotelu Apollon si mohou dospělí i děti zdarma zahrát basketbal a šipky nebo si užívat zábavu v bazénu a při animačních programech, které jsou chystané zhruba třikrát do týdne. Děti mají přímo v areálu dětské hřiště. Pokud si připlatíte, můžete si zahrát tenis a kulečník, půjčit si kolo v nedaleké půjčovně nebo si vyzkoušet některé z vodních sportů nabízených na pláži. Za zábavou, nákupy, jídlem, památkami i rušným nočním životem můžete vyrážet do nedalekého centra hlavního města Kos.

Jídlo

All inclusive, nabízené hotelem Apollon, se skládá ze snídaní, obědů a večeří (bufet) a z lehkého snacku během dne. Ten zahrnuje například pizzu, sendviče, sladké pečivo nebo zmrzlinu. Od 10:00 do 23:00 můžete na baru čerpat nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby.