Annabella Diamond

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Pracovitý, ochotný a přátelský personál, špičkoví animátoři a pěkná písčitá pláž místy s oblázkovým podložím jsou hlavní lákadla tohoto 5* hotelu na Turecké riviéře.

SKVĚLÁ OBSLUHA, KRÁSNÁ PLÁŽ

Máte rádi ultra all inclusive servis? Pak budete při pobytu v hotelu Annabella Diamond Hotel & Spa maximálně spokojení. Cenově výhodné pobyty tu seženete pro páry i pro celou rodinu.


Poloha

Annabella Diamond Hotel & Spa byl vybudován přímo u písečné pláže v zálivu Incekum, asi 2 km od centra Avsallaru. Moderní letovisko Alanya je vzdálené 20 km, cesta na letiště trvá necelé dvě hodiny (100 km). Za nákupními možnostmi i příjemnými kavárnami a restauracemi můžete dojít pěšky nebo dojet městskou dopravou, nebo využít ty, které máte přímo v hotelu.

Kde se Annabella Diamond nachází?

Annabella Diamond leží v Turecku.

Vybavení

Během pobytu v hotelu Annabelle Diamond máte k dispozici recepci, jednu bufetovou a 2 a la carte restaurace (tureckou a mezinárodní), 3 bary (v lobby, u bazénu, na pláži), malou obchodní arkádu, venkovní bazén se skluzavkami a terasou na slunění (lehátka a slunečníky zdarma, osušky na kauci), společenskou místnost se satelitní televizí, hernu, prádelnu, internetový koutek a různá sportoviště. V lobby je možné se zdarma připojovat na wi-fi. Hotel je skvěler připravený na děti, které si tu mohou užívat v miniklubu (4-12 let), v brouzdališti nebo na dětském hřišti. Hotel nabízí i zpoplatněnou službu individuálního hlídání dětí (2-6 let). Některé typy pokojů jsou umístěné přes cestu v hotelu Annabella Park a mají vlastní recepci a restauraci.

Pokoje

Hotel nabízí 229 pokojů, rozmístěných v hlavní a vedlejší budově. Ve standardním dvoulůžkovém pokoji najdete vlastní sociální zařízení (koupelna, wc, fén, kosmetika), satelitní TV a minibar denně doplňovaný vodou. Součástí každého pokoje je balkon a individuální klimatizace. Trezor si můžete zajistit za poplatek, stejně jako wi-fi, pokoj s výhledem na moře nebo rodinný pokoj se dvěma oddělenými ložnicemi (až pro 4 dospělé). Pro dítě je možné zajistit přistýlku. Pokoje na druhou stranu od pláže jsou směrem k silnici.

Pláž

Přímo u hotelu se rozkládá krásná pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře, ideálním i pro děti a neplavce. Přístup do vody je na jedné části pláže písčitý, na druhé kamenitý. Lehátka a slunečníky jsou pro hotelové hosty k využívání zdarma. Na pláži je možné za poplatek využít také služeb centra vodních sportů (šlapadla, loďky, vodní lyžování, windsurfing, paragliding, jízda na banánech, motorové čluny).

Aktivity

Pokud rádi během dovolené sportujete, tady máte možnost. Zdarma si tu vyzkoušíte fitness, ping-pong, plážový volejbal, šipky, bocciu nebo spoustu aktivit v rámci animačních programů. Zdarma je i vstup do sauny a tureckých lázní, procedury a masáže jsou za poplatek. Dobrodružné povahy mohou vyzkoušet také spoustu vodních sportů, včetně potápění (za poplatek). V sousedním hotelu Annabella Park je možné využít tenisový kurt.

Jídlo

Při pobytu v hotelu Annabelle Diamond Hotel & Spa máte na výběr z all inclusive a ultra all inclusive jídelníčku. Těšit se tak můžete na snídaně, obědy, pozdní snídaně a večeře (formou bufetu), odpolední kávu či čaj se zákuskem, zmrzlinu, ovoce a hlavně nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby, s výjimkou čerstvých džusů, sektu a nápojů podávaných na diskotéce (10:00-24:00). Hotel pořádá pravidelní tematické večeře a dětem nabízí bohatý dětský bufet. U večeře je vyžadováno formální oblečení.