Albanian Star

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Pokud se rádi s drinkem v ruce kocháte výhledem na moře, budete nadšení ze střešního baru hotelu Albanian Star, ze kterého se vám naskytne nádherný výhled po širokém okolí.

PANORAMATICKÝ VÝHLED NA DRAČSKÝ ZÁLIV

Hotel Albanian Star je vhodný pro rodiny s dětmi i pro páry. Zabavit se můžete u bazénu, na pláži, v posilovně, při animačních programech nebo třeba během výletů do historického města Drač.


Poloha

Hotel Albanian Star byl vybudován v jižní části nejnavštěvovanějšího albánského letoviska Durres (Drač), zhruba 10 km od historického centra a 3 km od centra městečka Golem. Hotel stojí jen pár kroků od pláže, vzdálenost na letiště je necelých 40 km.

Kde se Albanian Star nachází?

Albanian Star leží v Albánii.

Vybavení

Krásný devítipatrový hotel Albanian Star nabízí vstupní halu s recepcí, směnárnu, bazén, restauraci, café bar na terase a bar v nejvyšším patře s panoramatickým výhledem. Relaxovat můžete na lehátkách kolem bazénu, v lobby, na pláži na klasických lehátkách pod slunečníky zdarma nebo na luxusních balijských postelích za poplatek. Hotel je pokrytý wi-fi signálem a nabízí možnost zapůjčení kol.

Pokoje

Elegantní pokoje hotelu Albanian Star jsou moderně vybavené, klimatizované a kromě vlastní koupelny s wc je jejich součástí také balkon, trezor, minibar a televize. Pokoje s výhledem na moře jsou za poplatek.

Pláž

Udržovaná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází od hotelu jen pár kroků. Hosté hotelu mají k dispozici lehátka a slunečníky zdarma, za poplatek je možné vyzkoušet nabízené vodní sporty nebo si dopřát luxusní relaxaci na balijských postelích s baldachýnem.

Aktivity

Pro aktivní návštěvníky je v hotelu otevřené fitness centrum, velcí i malí mají navíc možnost zapojit se do animačních programů nebo si zahrát beach volejbal. V hotelu funguje také půjčovna kol a na pláži centrum vodních sportů (za poplatek). Osvěžení nabízí malý venkovní bazén.

Jídlo

Hotel nabízí na zdejší poměry bohaté all inclusive menu, skládající se ze snídané, obědů, večeří (vše bufet) a lehkého odpoledního snacku. Během dne je také možné čerpat zdejší nealkoholické i alkoholické nápoje (voda, džus, káva, limonáda, víno, pivo ad.).