Akti Palace

Moderní hotelový komplex Akti Palace je koncipovaný jako moderní prázdninová vesnice, se spoustou prostoru pro každého a s klidným, elegantním prostředím, které ocení zejména zamilované páry a starší cestovatelé.

STYLOVÝ HOTEL BEZ ANIMAČNÍCH PROGRAMŮ

Tento hotel nenabízí animační programy, pokud po nich ale toužíte, můžete využít nabídku sesterského hotelu Akti Beach, který je určený pro rodiny s dětmi. Akti Palace je oázou klidu a pohody a nabízí 3 tematické restaurace a skvělé spa centrum.


Poloha

Moderní pětihvězdičkový komplex Akti Palace je umístěný pod horami na okraji letoviska Kardamena, do jehož živého centra jezdí pravidelně zdarma hotelový shuttle bus (4 km). Hotel leží jen pár metrů od pláže, zhruba uprostřed jižního pobřeží Kosu. Cesta z letiště trvá asi 15 minut, v hlavním městě Kos jste za 25 minut.

Kde se Akti Palace nachází?

Akti Palace leží .

Vybavení

Akti Palace je moderně zařízený hotel, který své hosty ubytovává v malých vilách, rozmístěných v prostorné zahradě, takže tu každý má dostatek soukromí a klidu. K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 3 a la carte restaurace (řecká, asijská, rybí), několik barů, taverna u bazénu, amfiteátr, wellness & spa centrum, venkovní bazén s jacuzzi (blízko pláže) a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma (osušky za kauci). U některých vil najdete soukromé bazény. Děti mohou navštěvovat miniklub (4-12 let), pro ty úplně nejmenší je připravený baby klub (1-4 roky). Wi-fi v lobby a na pokojích funguje zdarma.

Pokoje

Příjemné designové pokoje hotelu Akti Palace jsou moderně vybavené a jejich velkou předností je každodenně doplňovaný minibar (voda, ovocné pití, víno). Součástí každého pokoje je vlastní koupelna s vanou, toaletou a fénem, dále v pokoji najdete ledničku, set na přípravu kávy/čaje, trezor a satelitní TV. Pokoje jsou klimatizované a vždy k nim patří také balkon nebo terasa. Za příplatek je možné si rezervovat pokoj s výhledem na moře, v blízkosti moře, rodinný pokoj nebo pokoj s vlastním bazénem (sdílený pro 4 pokoje).

Pláž

Dlouhá pláž s hrubším pískem a kamenitým vstupem do vody je od hotelu oddělená pouze místní komunikací (cca 50 metrů). Lehátka a slunečníky na pláži je možné využívat zdarma. Pár kroků od pláže směrem k hotelu je umístěný bar a wc, takže nemusíte chodit až do hotelu.

Aktivity

Milovníky aktivní dovolené potěší možnost využívat zdarma 2 tenisové kurty (osvětlení za poplatek), multifunkční hřiště na basketbal a malý fotbal, fitness centrum, stolní tenis a šipky, mohou se také zapojit do lekcí aerobiku a aquaaerobiku, zahrát si vodní pólo, zastřílet si z luku nebo si zdarma půjčit šlapadlo či kánoi. Kdo touží po animačních aktivitách, může využít nabídku sesterského hotelu Akti Beach. Za poplatek je také možné si vyzkoušet vodní sporty na pláži (vodní skútr, vodní lyže, jízda na banánu, katamarán) nebo si užít péči v hotelovém wellness centru se vstupem od 18 let (krytý bazén a sauna zdarma, procedury za poplatek). O večerní program je postaráno ve dvou amfiteátrech (jeden v Akti Palace, druhý v Akti Beach - živá hudba, kabaretní vystoupení, minidisko atd.).

Jídlo

V rámci ultra all inclusive stravování získáte nárok na snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během celého dne pak na teplé i studené svačiny, saláty, zmrzliny a dezerty, včetně půlnočního snacku. Během pobytu také můžete vyzkoušet všechny tři a la carte restaurace (řecká, asijská, rybí). V čase 10:00-0:30 si můžete dopřát neomezené množství nealkoholických i alkoholických nápojů místní i mezinárodní produkce, espressa, cappuccina, filtrované kávy a řeckých lahvových vín. Pivo, víno, čaj a káva jsou k dispozici i od 22:00 do 7:00. Využívat můžete i restaurace a bary hotelu Akti Beach.