Akti Kalimera

Hotel Akti Kalimera je součástí rozsáhlého hotelového komplexu, umístěného na jižním pobřeží Kosu na okraji oblíbeného letoviska Kardamena. Hotel je na klidném místě, za bary a diskotékami to přitom máte jen 4 km.

VELKÝ KOMPLEX V KLIDNÉM PROSTŘEDÍ

Tento příjemný hotel je vhodný pro rodiny s dětmi i pro aktivní páry. Nabízí několik bazénů, snack bary, bary, řadu sportovišť i pěknou písčito-oblázkovou pláž s možností půjčení šlapadel a kánoí zdarma. Restaurace skvěle kombinuje řeckou, italskou i asijskou kuchyni.


Poloha

Hotelový komplex Akti Kalimera se nachází na okraji města Kardamena, v klidné oblasti, asi 4 km od rušného centra města, kam jezdí několikrát denně zdarma autobus. Pláž je od hotelu oddělená místní komunikací (cca 600 metrů). Hlavní město Kos je asi 20 km daleko, mezinárodní letiště je vzdálené cca 10 km.

Kde se Akti Kalimera nachází?

Akti Kalimera leží .

Vybavení

Hotel Akti Kalimera je součástí velkého hotelového komplexu, zahrnujícího další dva hotely (Akti Beach a Akti Palace). V areálu najdete pěknou velkou zahradu, recepci, klimatizovanou restauraci, a la carte restauraci (mořské plody), venkovní terasu, minimarket a TV koutek. Hotely se dělí o 3 bazény pro dospělé, 5 bazénů pro děti, několik teras na slunění (sprchy, lehátka a slunečníky zdarma), bary, snack bary, lékařskou službu, dětské hřiště s prolézačkami a skluzavkou a o miniklub. Wi-fi v lobby je zdarma, internetový koutek a bezdrátové připojení ve zbytku areálu je za poplatek.

Pokoje

Pokoje hotelu Akti Kalimera jsou vhodné pro páry i pro rodiny (možnost přistýlky zdarma). Součástí standardního pokoje je koupelna s wc a fénem, lednička, satelitní TV, telefon, individuální klimatizace a balkon/terasa. Trezor je možné využívat za poplatek. Za příplatek si můžete rezervovat rodinný pokoj s jednou větší místností nebo se dvěma oddělenými ložnicemi.

Pláž

Na okraji hotelového komplexu se rozprostírá dlouhá písečno-oblázková pláž, která je od hotelu oddělená místní komunikací. Z hotelové části Akti Kalimera je pláž vzdálená asi 600 metrů. Lehátka a slunečníky je na pláži možné využívat zdarma, osušky se půjčují oproti vratné kauci. Zhruba 70 metrů od pláže směrem k hotelu je umístěný bar a wc. Vstup do moře je po větších kamenech nebo si ho můžete usnadnit díky pytlům s pískem.

Aktivity

V hotelu Akti Kalimera se nudit nebudou velcí ani malí. V rámci all inclusive pobytu můžete zdarma hrát tenis (osvětlení a vybavení za poplatek), stolní tenis, minigolf, fotbal, plážový volejbal, vodní pólo a šipky nebo si půjčit šlapadlo či kánoi. Za poplatek je možné si vyzkoušet také motorizované vodní sporty (včetně katamaránu), půjčit si kolo, zahrát bowling nebo zajít do fitness. Pouhých 100 metrů od hotelu se navíc nachází půjčovna aut, skútrů a čtyřkolek. Hotel také nabízí denní animace a večerní show v amfiteátru. Pokud máte rádi rušný noční život, zamiřte do centra Kardameny. Za výlet rozhodně stojí i hlavní město Kos a aquapark Lido Water Park.

Jídlo

Díky all inclusive stravě si budete dopřávat skvělé jídlo i pití po celý den. Součástí této formy stravování jsou snídaně, obědy, večeře (bufet), dopolední, odpolední a noční snack a navíc na recepci káva, čaj a zákusky 24 hodin denně. Od 10:00 do 24:00 navíc máte nárok na neomezené množství nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby.