Akropoli

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Dáváte na své dovolené přednost malým hotelům, které jsou schované v zeleni a ze kterých to je na pláž jen pár kroků? Pak vám určitě padne do oka hotel Akropoli.

KLIDNÉ PROSTŘEDÍ, SKVĚLÁ KUCHYNĚ

Tento malý hotel s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází necelých 100 metrů od pláže a je ideálním cílem pro páry, pro rodiny s dětmi i pro skupiny přátel, kteří si chtějí užít zábavnou dovolenou na zajímavém místě.


Poloha

Hotel Akropoli se nachází pouhou minutu chůze od pláže Golem, na jihu letoviska Durres (střední Albánie). Centrum města Durres je vzdálené asi 10 km, mezinárodní letiště je situované 40 km od hotelu.

Kde se Akropoli nachází?

Akropoli leží v Albánii.

Vybavení

Intimní hotel Akropoli s pouhými 20 pokoji je určený pro ty, kteří mají na dovolené rádi soukromí. Součástí hotelu je 24hodinová recepce, směnárna, restaurace s albánskými specialitami, bar, venkovní bazén, zahrada, sportovní hřiště (basketbal a volejbal), kavárna s terasou a dětské hřiště. V areálu funguje free wi-fi. V pool baru si můžete během koupání v bazénu dopřát zmrzlinu nebo osvěžující drink.

Pokoje

Hotel nabízí celkem dvacet pokojů, z toho šestnáct s výhledem na moře. Vybrat si můžete standardní dvoulůžkový pokoj, junior suitu nebo rodinný pokoj. Ke standardními vybavení patří televize, fén, klimatizace a vlastní koupelna s wc. Na pokojích funguje wi-fi připojení zdarma.

Pláž

Zhruba 80 metrů dělí hotel od krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do vody. Plážový servis, poskytovaný hostům, zahrnuje lehátka a slunečníky zdarma. Na pláži funguje také centrum vodních sportů za poplatek, ve kterém si můžete vyzkoušet adrenalinové aktivity, jako je třeba parasailing nebo vodní lyžování.

Aktivity

Užijte si plavání v bazénu a na pláži, vyzkoušejte adrenalinové vodní sporty nebo si s přáteli zahrajte ping-pong, volejbal nebo basketbal. Hotel také zajišťuje pronájem čtyřkolek a aut, takže z něj můžete vyrážet i na poznávací výpravy do okolí.

Jídlo

Hoteloví kuchaři pro vás chystají speciality albánské a italské kuchyně, s důrazem na zdravá, lehká jídla z čerstvých lokálních surovin. V létě si můžete užít také grilování pod širým nebem. Pobyt je možné si zakoupit se snídaní, s polopenzí nebo s plnou penzí. Snídaně se podává formou bufetu, obědy a večeře zahrnují hlavní jídlo, salát, dezert a soft drinky s vodou.