Akileda

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Nové pokoje, zrekonstruovaný exteriér, příjemné prostředí na okraji největšího albánského přístavu a skvělá poloha u pláže dělá z hotelu Akileda ideální cíl pro aktivní i relaxační dovolenou.

NA PLÁŽ I DO HOR

Poloha hotelu přímo svádí k cestám do albánských hor i nedalekého národního parku, pro milovníky historie je tu zase centrum Drače s celou řadou unikátních památek.


Poloha

Hotel Akileda je situován do jižní části přístavu Durres (Drač), v oblasti střední Albánie. Hotel stojí vedle sesterského komplexu Albanian Star, jehož služby využívá. Vzdálenost na pláž je zhruba 50 metrů, mezinárodní letiště je cca 40 km daleko.

Kde se Akileda nachází?

Akileda leží v Albánii.

Vybavení

V rámci propojení s hotelem Albanian Star mohou hoteloví hosté využívat bazén, wi-fi připojení na recepci, fitness centrum, směnárnu nebo služby restaurace a barů. Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky zdarma. Samotný hotel Akileda je vybavený výtahem a recepcí, celkově nabízí 26 pokojů.

Pokoje

Čisté, útulné a denně uklízené pokoje hotelu Akileda nabízejí příjemné prostředí pro trávení dovolené a jsou vybavené klimatizací, TV, lednicí, balkonem a vlastní koupelnou s vanou nebo sprchou. Do pokoje je možné nastěhovat jednu, respektive dvě přistýlky. Pokoje s výhledem na moře jsou za příplatek.

Pláž

Dlouhá písčitá pláž s lehátky a slunečníky zdarma se nachází jen pár kroků od hotelu. Vstup do vody je pozvolný, problém tedy nebudou mít ani děti a hůře pohybliví návštěvníci. Na pláži je možné si zahrát volejbal, nakoupit občerstvení i suvenýry nebo si objednat adrenalinové aktivity v centru vodních sportů.

Aktivity

Pokud máte rádi večerní programy, diskotéky a zábavu na pláži, je pro vás tato oblast jako stvořená. Přes den si můžete zahrát beach volejbal na pláži, zajít si do posilovny, osvěžit se v bazénu nebo si vyzkoušet vodní sporty za poplatek.

Jídlo

All inclusive, které pobyt v hotelu Akileda zahrnuje, se skládá ze snídaní, obědů a večeří formou bufetu, dále z odpolední svačiny a z nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby (víno, pivo, voda, soft drinky atd.).